Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Запобігання корупції

17.06.2020
Національне агенство з питань запобігання корупції

Національне антикорупційне бюро


 На виконання розпорядження голови Житомирської обласної державної адміністрації №506 від 10.09.2020 року було повідомлено працівників апарату та керівників структурних підрозділів Бердичівської районної державної адміністрації про Порядок щодо організації роботи з повідомленнями про можливі факти корупційних або пов'язаних з корупцією правопорушень. 

Як можна повідомити про корупційні правопорушення?
Отримати роз'яснення з питань, які стосуються корупційних правопорушень або повідомити інформацію про факти можливих корупційних правопорушень або правопорушень пов'язаних з корупцією можливо наступним чином:
– з використанням засобів поштового зв'язку на адресу: пл. Соборна,23, м. Бердичів, 13300;
– на офіційну електронну адресу Бердичівської районної державної адміністрації  berd@berdichev-rda.gov.ua;
– засобами телекомунікації, безпосередньо головгому спеціалісту відділу з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції апарату райдержадміністрації, за телефоном 4-26-03 у робочий час;
– у письмовому вигляді через головного спеціаліста  відділу з питань правової роботи, запобігання та виявлення корупції.

***************************************************************************************************************************

Рішенням Конституційного Суду України від 27.10.2020 № 13-р/2020 визнано неконституційними окремі положення Закону України «Про запобігання корупції». Зокрема, слід зазначити, що статті 35, 65 Закону, про які йдеться у цих Методичних рекомендаціях, визнані неконституційними та втратили чинність 27.10.2020.

Національне агентство розробило Методичні рекомендації щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

У рекомендаціях зібрані детальні роз'яснення про складові конфлікту інтересів, основні заходи щодо його врегулювання та передбачену відповідальність за порушення законодавства.

 Головна мета цих рекомендацій — доступно роз'яснити вимоги Закону України "Про запобігання корупції" та сформувати єдиний підхід до розуміння й дотримання правил запобігання та врегулювання конфлікту інтересів та пов'язаних із ним обмежень.

 Документ розміщений на офіційному вебсайті НАЗК, доступний за посиланням: https://cutt.ly/theTcDA