Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Центр соціальних послуг

14.08.2018

ВАС ВІТАЄ БЕРДИЧІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ!

       

     Наше покликання – допомагати сім’ям, дітям та молоді, які опинилися у складних життєвих обставинах, сприяти створенню прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та попереджати соціальне сирітство. Ми надаємо допомогу сім'ям бійців ООС, сім'ям демобілізованих бійців та вимушеним переселенцям. Робота з дітьми, які у конфлікті з законом - також один з основних напрямків ценрту. До нас можуть звернутись усі бажаючі допомагати людям - волонтери. Ми навчаємо їх у школі волонтерів. Кожен може звернутись до районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Якщо Ви потребуєте допомоги, підтримки, інформації – саме тут Ви отримаєте кваліфікаційні соціальні послуги.

      Ми створили цю сторінку для того, щоб наші клієнти, партнери та колеги мали можливість отримувати оперативну та достовірну інформацію про нашу діяльність.

ПРО НАС

     Бердичівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було створено у 2002 році. 

    Головною метою діяльності Центру є створення соціальних умов для життєдіяльності, гармонійного та різнобічного розвитку сімей, дітей та молоді, захист їх конституційних прав, свобод і законних інтересів, задоволення культурних та духовних потреб.

      В нашому Центрі Ви можете отримати наступні послуги:


-   ПОСЛУГА З ВЛАШТУВАННЯ ДО СІМЕЙНИХ ФОРМ ВИХОВАННЯ – інформаційна кампанія та підбір кандидатів у прийомні батьки, батьки-вихователів та дитячих будинків сімейного типу; консультування сімей; соціальна підтримка сімей; захист майнових, житлових та інших прав дитини; сприяння навчанню та розвитку дитини; робота, спрямована на повернення дитини до біологічної родини; допомога у зміцненні/відновленні родинних та суспільно корисних зв’язків; врегулювання, призупинення конфліктів у сім'ї; корекція психологічного стану та поведінки в повсякденному житті.

- ПОСЛУГА СОЦІАЛЬНОЇ АДАПТАЦІЇ - допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення, складання плану виходу із складної життєвої ситуації; залучення отримувача до вирішення власної складної життєвої ситуації; надання психологічної підтримки; допомога в оформленні документів; сприяння працевлаштуванню; допомога у зміцненні/відновленні родинних та суспільно корисних зв’язків;

- КРИЗОВЕ ТА ЕКСТРЕННЕ ВТРУЧАННЯ – проведення оцінки кризової ситуації, допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення, зокрема, що виникла внаслідок вчинення насильства в сім’ї, складання плану виходу із складної життєвої ситуації; забезпечення термінових базових потреб ( у безпеці, харчуванні, медичній допомозі, одязі, тощо), сприяння у забезпеченні безпечним місцем перебування (тимчасовим притулком); забезпечення взаємодії з іншими фахівцями та службами для усунення ознак кризової ситуації (виклик бригади швидкої допомоги, правоохоронних органів, представників державних соціальних служб, тощо). Допомога у оформленні документів.

- КОНСУЛЬТУВАННЯ - допомога в аналізі життєвої ситуації, визначенні основних проблем, шляхів їх вирішення, складання плану виходу із складної життєвої ситуації; психологічне консультування; сприяння в отриманні правової допомоги.

- СОЦІАЛЬНИЙ СУПРОВІД - обстеження, оцінка потреб, визначення шляхів вирішення основних проблем; складання індивідуального плану соціального супроводу; залучення отримувача послуги до виконання індивідуального плану соціального супроводу; оцінка результатів виконання індивідуального плану соціального супроводу; регулярні зустрічі чи відвідування отримувача послуги з метою моніторингу виконання поставлених завдань; сприяння у отриманні інших послуг, організації взаємодії з іншими суб’єктами соціального супроводу; допомога в усвідомленні значення дій та/або розвиток вміння керувати ними; навчання та розвиток навичок; психологічне консультування; психологічна підтримка;

- СОЦІАЛЬНА ПРОФІЛАКТИКА - організація навчання та просвіти; довідкові послуги; розроблення та розповсюдження рекламно-інформаційних матеріалів щодо надання соціальних послуг.

     Пріоритетним завданнями центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді є допомога сім'ям, дітям та молоді, які опинилися у складних життєвих обставинах, і потребують сторонньої допомоги.

Основними принципами діяльності центру є:

-      законність та соціальна справедливість;

-       раннє виявлення та надання допомоги сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах;

-       доступність та відкритість, але, в той же час, конфіденційність та відповідальність за дотримання етичних і правових норм; додержання і захист прав людини;

-       адресність та індивідуальний підхід;

-       добровільність вибору в отриманні чи відмові від отримання соціальних послуг;

-       комплексність та системність під час надання соціальних послуг;

-       дотримання державних стандартів і нормативів соціальних послуг;

-       максимальна ефективність використання бюджетних та позабюджетних коштів.

У нашому Центрі працюють психологи, соціальні працівники, соціальні педагоги, юристи. Для ефективного вирішення проблем клієнтів залучаються відповідні спеціалісти.

Серед основних отримувачів соціальних послуг - сім'ї з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах, прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу, випускники інтернаних закладів.

Більш ніж за 16 років відбулось багато змін, але одне залишилось незмінним - соціальні працівники центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, добровільні помічники та партнери за першою потребою подають руку кожному - щоб затишно було в українських родинах, щоб злагода була у кожній сім'ї, щоб щасливим було дитинство в Україні, щоб будь-яку проблему можна було здолати, а краще попередити.

Ми робимо це для людей!

Наша адреса: м. Бердичів, пл. Соборна, 23, ІІ поверх, каб № 18,

Контактний телефон: +380671890906

Наш e-mail: berdraysssdm@i.ua  


Директор Центру

Продеус Олена Володимирівна

IMG_7698.JPG


Начальник відділу соціальної роботи

Семенюк Алла Євгенівна

IMG_0468.JPG


Провідний фахівець із соціальної роботи

Яковенко Людмила Вікторівна

IMG_0464.JPG

Бухгалтер центру 

Лозова Олександра Алімівна

Безымянный (1).jpg


НОВИНИ ЦЕНТРУ

«Ранні статеві стосунки та їх наслідки»

51402289_2141051029271762_1358245152086294528_n.jpg

Щодо раннього виявлення сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та обстеження соціально – побутових умов проживання сімей, які вже перебувають на обліку в центрі

51354313_2141164462593752_4880718827068850176_n.jpg

Соціальною службою проведено захід, де жінки з району отримали нові навички

IMG_0444.JPG

ПАТРОНАТ НА ДИТИНОЮ – ІННОВАЦІЙНА ФОРМА СІМЕЙНОГО ВИХОВАННЯ

IMG_20181023_092919.jpg

Відповідальність починається з мене

IMG-043e47927b978ac83c4cb34555c82cea-V.jpg


Відмова від насильства і воєн - необхідна умова для подальшого розвитку людства

IMG-4f09f826becf2988252c129489541941-V.jpg


ПАТРОНАТ НАД ДИТИНОЮ – ІННОВАЦІЙНА ФОРМА СІМЕЙНОГО ВИХОВАННЯ


Недопущення правопорушень