Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Звернення голови Бердичівської райдержадміністрації Людмили Димидюк з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю

03.12.2019

Усе цивілізоване людство 3 грудня по – особливому згадує про людей з обмеженими фізичними можливостями. Відзначення Міжнародного дня осіб з інвалідністю – справедлива шана та нагадування всім про обов’язок перед людьми, що потребують захисту та підтримки з боку суспільства, це гарна нагода і додатковий день, покликаний привернути увагу людствва до проблем осіб з інвалідністю. Цього дня ми маємо зупинити невпинні справи і приділити свій час громадянам, котрі живуть поруч з нами і щодня потребують нашої особливої уваги.

Висловлюю щиру вдячність всім громадським організаціям та небайдужим громадянам за нелегку працю та щоденну допомогу з подолання труднощів людьми, які мають проблеми зі здоров’ям. Захищаючи гідність особливих людей, ми захищаємо своє людське обличчя.

Пам’ятайте, інвалідність - не вирок. І це засвідчують ті люди з інвалідністю, які не впали в розпач, не замкнулись у собі, а в силу власних можливостей працюють, беруть активну участь в громадському житті, займаються спортом, рукоділлям, художніми промислами і самодіяльністю, виховують дітей і онуків і є повноцінними членами суспільства. Вони заслуговують особливого вшанування, адже є взірцем для інших.

Щиро бажаю усім міцного здоров'я, щастя, удачі, витримки, мужності, оптимізму, можливості втілити в реальності всі плани та задуми, а також миру і спокою. Хай справджуються усі сподівання, а кожен день приносить лише гарні емоції.

 

 

З повагою

Голова райдержадміністрації

Людмила Димидюк