Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Зміни у графіку роботи Бердичівського центру масової вакцинації населення

22.12.2021
Зміни у графіку роботи Бердичівського центру масової вакцинації населення

З 24 грудня змінюється графік роботи Бердичівського центру масової вакцинації населення. Відтак центр вакцинації з четверга працюватиме:

Пн. – Пт.: 13.00 – 19.00;

Сб. – Нд.: 9.00 – 15.00;

Звертаємо також Вашу увагу на те що центр вакцинації населення не працюватиме 25 грудня, а також 1 та 7 січня. Заплануйте здійснення щеплення завчасно!

Пам’ятайте! Щеплення залишається єдиним способом захисту від тяжкого перебігу коронавірусної хвороби та виникнення непередбачуваних ускладнень. Лише належний рівень вакцинації населення дозволить припинити пандемію! Бережіть себе та своїх близьких.

«Голос жінок і лідерство – Україна»: на Житомирщині впроваджується проєкт гендерного аудиту доступності ЦНАПів Велике будівництво на Житомирщині: у березні цього року розпочнеться реконструкція житомирського аеропорту Тільки вакцинація може вберегти від важкого перебігу коронавірусної хвороби, – Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО Вакцинація проти COVID-19: станом на 27 січня бустерну дозу отримало більше 6 500 жителів Житомирщини Станом на 27 січня в Житомирській області проти COVID-19 щеплено 900 157 осіб Василь Лозинський: Впровадження енергетичного менеджменту сприятиме підвищенню енергоефективності в громадах В Україні змінили можливі схеми міксування вакцин від COVID-19 різного типу для першої, другої та наступних доз. ІНФОГРАФІКА Велике будівництво на Житомирщині: жителі Романівської громади користуються новим відремонтованим автошляхом