Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Зі святом останнього дзвоника!

29.05.2020
Зі святом останнього дзвоника!

Дорогі учні!

Шановні вчителі та батьки!

 

       Сердечно вітаю Вас зі святом останнього дзвоника. Відзначати завершення навчального року навіть в умовах сьогодення, це добра традиція, сповнена тепла і вдячності. Це свято об’єднує  і дарує посмішки, гарний настрій та світлі надії.

      Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаю учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання. Впевнена, що повернувшись восени за шкільні парти, вам буде про що розповісти друзям та вчителям.

     Особливо хочу привітати випускників! Нехай школа завжди зігріває ваші серця приємним спогадом про дитинство і юність, місце, де ви знайшли друзів на все життя, вперше пережили радість перемог, відчули мудрість наук, загартували характери і навчилися відповідальності.

      Шановні вчителі, дякую вам за вашу самовіддану працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які віддавали своїм вихованцям.

       Бажаю усім нових успіхів, життєвих сил і натхнення! Нехай останній дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм та вірою у завтрашній день.

 

З повагою,

голова Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк