Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Житомирщина може стати пілотним регіоном із відновлення ґрунтів та очищення річок

04.06.2020
Житомирщина може стати пілотним регіоном із відновлення ґрунтів та очищення річок

Саме про ці можливості говорили сьогодні, 4 червня, під час наради щодо проведення очищення русел річок та стічних вод, а також відновлення ґрунтів. Участь у нараді взяв заступник голови ОДА Віктор Градівський, представники департаменту агропромислового розвитку та економічної політики ОДА, управління екології та природних ресурсів ОДА та працівники науково-виробничого товариства «Екобіостандарт».

Представники науково-виробничого товариства запропонували Житомирській області стати пілотним регіоном із запровадження нових технологій для відновлення ґрунтів та очищення річок. Науковці вже мають напрацювання та пропозиції, які будуть дієвими та корисними саме на території Житомирщини. Проте пропонують розпочати ці процеси із проведення семінару-наради за участі експертів, агрономів, науковців, представників аграрного бізнесу та профільних міністерств.

«Ми зацікавлені у проведенні такого пізнавального семінару, під час якого можна напрацювати шляхи для вирішення нагальних проблем щодо відновлення ґрунтів та очищення річок, стічних вод, дізнатися про нові технології», – наголосив Віктор Градівський.

Нагадаємо, що вчора, 3 червня, обговорили можливість створення спортивного простору в “Авангарді”, присвяченого досягненням спортсменки Юлії Єлістратової.