Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Жіночий день відзначили у Бистрику

06.03.2019
Жіночий день відзначили у Бистрику

Першим святом весни, що приходить у березні, зігріває всіх теплом та увагою, є свято прекрасної половини людства – Міжнародний жіночий день. Воно символізує собою початок весни, красу, ніжність. Саме цього дня на адресу жінок лунають численні привітання, лунають пісні.

Для чарівних жінок села Бистрик Бердичівського району свято організували і провели голова сільської ради Світлана Барановська, працівники культури села, фермери і підприємці.

У Будинку культури було досить людно. Ошатна зала, доброзичлива атмосфера дарували піднесений настрій усім, хто завітав на свято.

Привітав жінок усіх поколінь з наступаючим святом весни голова райдержадміністрації Петро Яригін. Він подякував їм за мудрість, вірність, красу, ніжність: «Жінки, на рівні з чоловіками, стали на захист країни. Рівноправно з чоловіками, вони боронять нашу землю. Доземний уклін жінці – воїну, жінці – матері, жінці – Берегині! У цей передсвятковий день маю приємну місію - нагородити жінок вашого села! І з превеликим задоволенням виконаю її».

Голова райдержадміністрації Грамотами Бердичівської райдержадміністрації та Бердичівської районної ради нагородив Зінаїду Каячеву – матір – героїню, Ольгу Костенко – вишивальницю, Людмилу Тимощук – доярку фермерського господарства, Валентину Гаврилюк – депутата сільської ради, вручив їм квіти і солодощі.

Вітання на адресу чарівної половини людства лунали і від місцевих фермерів - Віктора Барановського та Сергія Вахнюка. Творчі колективи та аматори сцени районного Центру культури і дозвілля та Бистрицького Будинку культури дарували усім присутнім музичні композиції, художні номери, забезпечивши цим гарній настрій, позитивні враження та справжнє відчуття свята.

Прес – служба райдержадміністрації