Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Заступники голови Бердичівської РДА відвідали Вчорайшенську ОТГ

21.07.2021
Заступники голови Бердичівської РДА відвідали Вчорайшенську ОТГ

Одним з основних завдань Бердичівської районної державної адміністрації є налагодження співпраці з усіма територіальними громадами, які входять до складу нового, укрупненого Бердичівського району. Саме тому 21 липня представники адміністрації в особі першого заступника голови Бердичівської РДА Сергія Бакуменка, заступників голови адміністрації Катерини Вислоцької та Ярослава Можар за участі начальника відділу цивільного захисту Ярослава Соловей відвідали Вчорайшенську територіальну громаду.
В ході візиту заступники провели зустріч з головою громади Олександром Черешнюком, під час якої обговорили питання щодо подальшої співпраці Бердичівської районної державної адміністрації та об’єднаної громади. Сторони детально зупинилися на фінансуванні оздоровлення та реабілітації учасників АТО/ООС що проживають на території громади, а також фінансування технічних засобів їх реабілітації.
Крім того, було опрацьовано питання соціального супроводу дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, і пошуку патронатних сімей.
Користуючись нагодою, представники Бердичівської районної державної адміністрації оглянули стан виконання робіт по ремонту мосту в с. Вчорайше, яке ведеться в рамках проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».