Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Заступник голови райдержадміністрації Сергій Адам’як взяв участь у нараді з питань незаконного видобутку бурштину на Житомирщині

13.08.2019
Заступник голови райдержадміністрації Сергій Адам’як взяв участь у нараді з питань незаконного видобутку бурштину на Житомирщині

Президент України Володомир Зеленський, в рамках офіційного візиту до Житомирської області, представив громадськості нового голову Житомирської ОДА Віталія Бунечка та взяв участь у нараді з питань незаконного видобутку бурштину.

На зустрічі були присутні керівництво області, керівники районів, представники силових  та правохоронних структур, територіальних відомств області, громадськість.  Участь у нараді також  взяв заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Сергій Адам’як.

Володимир Зеленський підкреслив, що проблема незаконного видобутку бурштину набула масштабу екологічного лиха, тисячі гектарів земель перетворено на пустелю.

«Ми розуміємо, що люди полюють на бурштин, що це справжня війна кримінальних авторитетів, які прикривалися і поліцією, і СБУ, і прокуратурою, з державою», – заявив Президент.Він наголосив, що відомі прізвища кримінальних авторитетів, які займаються цим «бізнесом».

Крім того, під час наради піднімалося питання щодо необхідності посилення відповідальності за незаконний видобуток бурштину та внесення змін у законодавство.