Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Заступник голови райдержадміністрації Сергій Адам’як взяв участь у нараді з питань незаконного видобутку бурштину на Житомирщині

13.08.2019
Заступник голови райдержадміністрації Сергій Адам’як взяв участь у нараді з питань незаконного видобутку бурштину на Житомирщині

Президент України Володомир Зеленський, в рамках офіційного візиту до Житомирської області, представив громадськості нового голову Житомирської ОДА Віталія Бунечка та взяв участь у нараді з питань незаконного видобутку бурштину.

На зустрічі були присутні керівництво області, керівники районів, представники силових  та правохоронних структур, територіальних відомств області, громадськість.  Участь у нараді також  взяв заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Сергій Адам’як.

Володимир Зеленський підкреслив, що проблема незаконного видобутку бурштину набула масштабу екологічного лиха, тисячі гектарів земель перетворено на пустелю.

«Ми розуміємо, що люди полюють на бурштин, що це справжня війна кримінальних авторитетів, які прикривалися і поліцією, і СБУ, і прокуратурою, з державою», – заявив Президент.Він наголосив, що відомі прізвища кримінальних авторитетів, які займаються цим «бізнесом».

Крім того, під час наради піднімалося питання щодо необхідності посилення відповідальності за незаконний видобуток бурштину та внесення змін у законодавство.

 

Володимир Зеленський: Всі закони, що ухвалюються, повинні враховувати потреби людей з інвалідністю Прем’єр-міністр України та генеральний директор IRENAобговорили відновлювану енергетику у світі та в Україні За результатами засідання Ради Президентів України та Литви підписано низку документів Дружина Президента взяла участь у відкритті виставки до Міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок Володимир Зеленський разом з дружиною вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні Голодний дух - 23 листопада 2019 року Президент підписав закон щодо захисту інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України Володимир Зеленський підписав указ про невідкладні заходи з проведення реформ, спрямованих на стимулювання економічного зростання та зміцнення держави