Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Заступник голови райдержадміністрації Сергій Адам’як очолив засідання координаційної ради

10.09.2019
Заступник голови райдержадміністрації Сергій Адам’як очолив засідання координаційної ради

В Бердичівській райдержадміністрації відбулося засідання районної координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Засідання очолив заступник голови райдержадміністрації Сергій Адам’як, провела засідання начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Галина Галущак.У засіданні взяли участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій, які займаються питаннями сімейної, гендерної політики, попередження насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми.

Розглядалися питання:

1.     Про основні напрямки реалізації заходів щодо попередження домашнього насильства в сім’ї, гендерної дискримінації та протидії торгівлі людьми в 2019 році.

2.     Про організацію та стан виконання «Порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі» затвердженого Постановою КМУ від 22 серпня 2019 року № 658.

3.     Про здійснення інформаційно-просвітницької роботи серед дітей та молоді щодо попередження та протидій домашнього насильства в сім’ї, гендерної дискримінації та протидії торгівлі людьми.

        Підводячи підсумки засідання, заступником голови РДА Сергієм Адам’яком та начальником відділу у справах СМС Галиною Галущак було наголошено на необхідності чіткого дотримання вимог Порядку щодо процедур та строків взаємного інформування та взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.