Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Сергій Адам’як вітав артилеристів 26 – ї окремої бригади з професійним святом

04.11.2019
Заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Сергій Адам’як вітав артилеристів 26 – ї окремої бригади з професійним святом

У актовому залі Будинку офіцерів, 01 листопада 2019 року, військові 26 – ї окремої артилерійської бригади відзначали День ракетних військ та артилерії, а також інженерних військ.

Сюди завітали, аби привітати з професійним святом воїнів 26 – ої артилерійської бригади імені генерал – хорунжого Романа Дашкевича представники міської і районної влади, громадських та волонтерських організацій.

Сергій Адам’як привітав усіх зі святом, подякував військовим за патріотизм, мужність і відвагу, за виконання завдань, які постали перед військовими в умовах сьогодення. Він побажав усім миру та перемоги, сімейного затишку і добра. Сергій Іванович вручив військовослужбовцям Грамоти Бердичівської райдержадміністрації та районної ради і грошові премії.

Під час заходу вшанували загиблих хвилиною мовчання. Командир Андраник Гаспарян з нагоди професійного свята вручив подяки, грамоти і державні відзнаки. Серед них медаль за 20 років сумлінної служби, нагрудний знак сухопутних військ України, а також відзнаки Президента України за участь в АТО.

По закінченню урочистої частини заходу усі мали змогу насолодитися святковим концертом за участі творчих колективів  районного Цетру культури і дозвілля.

SL740351.jpg SL740353.jpg