Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Сергій Адам’як вітає з Днем працівників освіти

04.10.2019

Шановні освітяни!

         У цей осінній святковий день прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівників освіти.

         Це свято, яке звільняє від буденності і близьке по духу кожній людині, бо всі ми родом з дитинства, родом зі школи. У всіх нас були вчителі і викладачі. І перші наші злети і падіння з нами переживав вчитель, - допомагав, навчав не тільки грамоти, але й певного життєвого досвіду. У цей день кожен згадує свого вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був другом і порадником, той, хто радів нашим життєвим і професійним перемогам.

         На мій погляд, професія «Учитель» - це не зовсім професія – це покликання долі і важка щоденна праця, це повне поглиблення у шкільний світ, у долю кожного учня. Вчителі виховують, навчають, розвивають, несуть велику відповідальність за свою роботу, адже саме педагог своєю повсякденною працею формує людину та суспільство завтрашнього дня.

        Дорогі освітяни, вчителі! З нагоди Вашого професійного свята бажаю Вам міцного здоров’я, мужності, стриманості та великого терпіння, оскільки виховання та навчання дітей ніколи не було легкою справою. Натхнення Вам, творчого злету, нових ідей і безмежної радості від улюбленої роботи.

Зі святом!

 

 

З повагою

Заступник голови Бердичівської райдержадміністрації

Сергій Адам’як