Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Заступник голови Бердичівської райдержадміністрації привітав з початком навчальних зборів військових резервістів

20.09.2019
Заступник голови Бердичівської райдержадміністрації привітав з початком навчальних зборів військових резервістів

SL740140.jpg SL740154.jpg

Сьогодні, 20 вересня 2019 року, відбулося урочисте відкриття з нагоди початку навчальних зборів особового складу 139 окремого батальйону територіальної оборони. Для навчань, які проходитимуть в Бердичівському районі, прибуло 330 чоловік.

Присутніми на заході були голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, заступник командувача Сухопутних військ Збройних Сил України з територіальної оборони генерал-майор Анатолій Баргилевич, заступник командувача військ оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України, генерал-майор Василь Осипчук, заступник голови Житомирської обласної ради Максим Вілівчук, військовий комісар Житомирського обласного військового комісаріату, полковник Віталій Войтович, голова Бердичівської районної ради Максим Самчик, заступник голови Бердичівської РДА Сергій Адам’як, заступник голови Бердичівської районної ради Софія Томашевська, заступник міського голови Роман Левицький, командир 26-ї артбригади ім. генерала-хорунжого Романа Дашкевича Андраник Гаспарян, військовий капелан, отець Василій, голови та представники об’єднаних територіальних громад.

Шикування особового складу на плацу, рівняння, доповідь військового комісара про готовність батальйону, урочисте відкриття і звучання Гімну України, вшанування пам’яті загиблих за Україну, вітальні слова присутніх і гостей заходу – все це було невід’ємною частиною заходу.

«Радий вітати вас на Бердичівській землі. Багатьох з вас знаю особисто, як бойових побратимів, впевнений у вашій відданості Україні, у вашому професіоналізмі. Під час зборів ви матимете можливість здобути нові знання та навики. Успіхів вам у цьому» - зазначив під час виступу заступник голови райдержадміністрації Сергій Адам’як.

По завершенню вітальних слів резервістам, військовий капелан, отець Василій здійснив освячення війська та провів спільну молитву.

Командири підрозділів проведуть підготовку з прийняття військової присяги військовозобов'язаними, які не приймали її раніше.

Система електронного декларування в Україні буде працювати – Володимир Зеленський на терміновому засіданні РНБО Децентралізація: завершилося експертне обговорення законопроєкту про місцеві державні адміністрації Велике Будівництво: у Мінрегіоні обговорили можливість створення мережі Музеїв науки в регіонах Олексій Чернишов: Мінрегіон оголосив пріоритетні напрямки «Великого будівництва» на наступний рік Послання Президента України Володимира Зеленського до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України У Мінрегіоні обговорили пріоритетні кроки щодо просування децентралізації до кінця 2020 року Велике будівництво: реалізація проєкту «Дороги та робота» триває. Долучайтеся! Ми повертаємо землю людям, – Президент підписав Указ щодо передачі сільгоспземель з державної до комунальної власності