Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Заслужений працівник сільського господарства України відзначив 70 – річчя

12.09.2018
Заслужений працівник сільського господарства України відзначив 70 – річчя

Своє 70-річчя зустрів житель села Старий Солотвин, Почесний громадянин Бердичівського району, який пройшов свій трудовий шлях від головного ветеринарного лікаря колгоспу «Гігант» до директора СТОВ «Старосолотвинська птахофабрика», яку очолював багато років - Пархомчук Володимир Миколайович.   

Привітали ювіляра з днем наро­дження заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк, головний спеціаліст відділу агропромислового розвитку Тетяна Самко, колишні колеги по роботі, друзі по життю (які прибули з різних куточків України), рідні та близькі.

За вагомий внесок у розвиток галузі птахівництва у Бердичівському районі, активну участь у соціальному та культурному розвитку району, сіл Старий Солотвин та Новий Солотвин, за відданість справі, ідею, наполегливість у трудовій діяльності та з нагоди ювілею Людмила Димидюк відзначила Володимира Миколайовича Подякою Бердичівської районної державної адміністрації. Ювіляру вручили квіти, запашний коровай та подарунки, побажали здоров’я і ще багато років життя, душевного спокою і гармонії.

Володимир Миколайович, перебуваючи на посаді директора птахофабрики, неодноразово обирався депутатом сільської і районної рад. За значні досягнення в роботі, високі виробничі показники, очолюваному ним підприємству було присвоєно звання «Лідер харчової та переробної промисловості України». Також Володимир Миколайович нагороджений відзнакою «Знак пошани».

 

Прес – служба райдержадміністрації