Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Закликаю всіх вакцинуватися та не допустити погіршення епідеміологічної ситуації на Житомирщині, – Юрій Оханський під час брифінгу. ВІДЕО

14.09.2021
Закликаю всіх вакцинуватися та не допустити погіршення епідеміологічної ситуації на Житомирщині, – Юрій Оханський під час брифінгу. ВІДЕО

Сьогодні, 14 вересня, заступник голови Житомирської облдержадміністрації Юрій Оханський провів брифінг щодо епідеміологічної ситуації та вакцинації населення області проти COVID-19, зокрема освітян.

Заступник голови ОДА наголосив, що вакцинація – це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби, тому необхідно збільшити відсоток вакцинованого персоналу освітніх закладів Житомирської області для повноцінної роботи закладів та проведення офлайн-навчання.

«Епідеміологічний стан на Житомирщині погіршується, тому закликаю всіх жителів області, а особливо освітян, пройти повну вакцинацію проти коронавірусу. Ми повинні уникнути переходу до інших карантинних зон та введення супутніх обмежень», – сказав Юрій Оханський.

Заступник голови ОДА також поінформував про рівень імунізації освітніх закладів Житомирської області. Найбільше вакциновано освітян у Бердичівському районі – 74,4 %, найменше – у Коростенському – 62 %.

Детальніше дивіться у ВІДЕО нижче.

Нагадаємо, що для запобігання поширенню COVID-19 Кабінет Міністрів України затвердив нові карантинні норми.

Довідково. Дізнавайтеся більше про вакцинацію проти COVID-19 за номером контакт-центру 0 800 60 20 19 та на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Як працюють вакцини проти COVID-19, читайте ТУТ.

З переліком центрів масової вакцинації проти COVID-19 у Житомирській області можна ознайомитися ТУТ.

На Житомирщині тарифи на тепло підвищуватися не будуть, – Наталія Остапченко. ВІДЕО COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 362 256 осіб Вакцинація проти COVID-19: 122 906 людей щеплено в Україні за добу 16 вересня На Житомирщині в рамках програми Президента «#ЗдороваУкраїна» запроваджено проведення тренувальних вправ серед широких верств населення Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки спільним зусиллям держави, області й громади відтепер маємо чудовий дошкільний заклад у Станишівці, – Віталій Бунечко Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки програмі Президента в Олевській громаді буде відремонтовано одну з основних дорожніх артерій області, – Віталій Бунечко COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 358 379 осіб Вакцинація проти COVID-19: 118 786 людей щеплено в Україні за добу 15 вересня