Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

За ініціативою Президента України Володимира Зеленського на території Бердичівського району створюються активні парки

11.10.2021
За ініціативою Президента України Володимира Зеленського на території Бердичівського району створюються активні парки

На теренах Бердичівського району успішно впроваджується проєкт Президента України Володимира Зеленського «Активні парки - локації здорової України», згідно якого кожна громада повинна мати власну локацію для заняття спортом у парковій зеленій зоні. Головна мета проєкту – зробити спорт доступним для всіх жителів району. Незалежно від того, проживає людина у великому місті чи в маленькому селі.

З ходом виконання програми «Активні парки» на території Семенівської територіальної громади у понеділок, 11 жовтня, мав можливість ознайомитися Сергій Бакуменко - перший заступник голови Бердичівської районної державної адміністрації. Разом з керівництвом громади він оглянув новостворений активний парк у селі Семенівка, який поєднує дитячий і спортивний майданчики.

«Голова Бердичівської районної державної адміністрації Людмила Димидюк приділяє серйозну увагу впровадженню на території великого об’єднаного Бердичівського району ініціатив Президента України Володимира Зеленського. У цьому напрямку сьогодні результативно співпрацюють Житомирська обласна державна адміністрація, народний депутат України Богдан Кицак, Бердичівська районна державна адміністрація, голови територіальних громад. Жителі Бердичівського району повинні мати можливість безперешкодно займатися спортом безпосередньо у своїй громаді, а не шукати зручні стадіони і спортивні майданчики деінде» - зазначив Сергій Бакуменко.

На території локації встановлено інформаційні стенди, а також навігаційні матеріали з QR-кодом. Завдяки цьому кожен бажаючий може безкоштовно завантажити мобільний додаток, щоб обрати для себе оптимальні фізичні вправи і навантаження. Наразі активні парки створюються по всій Україні з метою організації оздоровчої рухової активності громадян, облаштування умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення, профілактики захворювань і подолання їх наслідків.


 

Закликаю жителів Житомирщини щепитися проти COVID-19, адже вакцинація є ефективним захистом проти хвороби, — Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО За минулу добу 02 грудня в Житомирській області проти COVID-19 щеплено більше 5 тисяч осіб Великебудівництво на Житомирщині: триває реконструкція мосту через річку Лісна в селі Барашівка Програму «єПідтримка» буде розширено – українці зможуть витратити 1000 грн за вакцинацію на придбання книжок Людям, які живуть з ВІЛ: як захиститись від COVID-19 Децентралізація: бюджети громад. Парламент прийняв в цілому законопроєкт №5600 Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії у поєднанні з застережними заходами, – Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО На Житомирщині тривають перевірки дотримання карантинних норм «червоного» рівня епіднебезпеки