Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

З представниками райдержадміністрації та територіальних громад обговорили тему торгівлі людьми

24.09.2019

Торгівля людьми - грубе порушення прав людини та злочин проти гідності та недоторканості людини.

Як діяти і що робити у разі виявлення такого явища та як цьому запобігти говорили сьогодні, 24 вересня 2019 року, під час засідання «круглого столу» на тему «Роль об’єднаних територіальних громад у сфері протидії торгівлі людьми», яке пройшло за сприяння районної адміністрації та відділу у справах сім’ї, молоді та спорту.

Засідання проходило в рамках проекту «Зміцнення потенціалу об’єднаних територіальних громад Житомирщини у сфері протидії торгівлі людьми», за всебічної підтримки громадської організації «Жіночий інформаційно – консультативний центр». Координатор даного проекту – голова ГО ЖІКЦ Ірина Бабенко.

Суб’єктам Національного механізму взаємодії у сфері протидії торгівлі людьми райдержадміністрації та представникам громад району презентували проект, з ними обговорили планування заходів (у напрямку протидії торгівлі людьми) в ОТГ, довели до відома моніторингові дослідження політики протидії торгівлі людьми в районах Житомирської області.

Також з учасниками НМВ проходили дискусії з питань: зміни, які відбулися в районі стосовно Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми станом на 2019 рік; можливості з надання допомоги постраждалим особам від торгівлі людьми?

По завершенню засідання «круглого столу» учасники і організатори домовилися зустрітися ще для проведення тренінгів та інших інформаційних заходів.