Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

З ДНЕМ ФЕРМЕРА !

19.06.2020
З ДНЕМ ФЕРМЕРА !

Шановні фермери, аграрії, господарі землі!

19 червня Україна відзначає День фермера. На даний час всі, хто працює на полях, фермах, виконують велику місію, забезпечують населення продуктами харчування, дбають про майбутнє дітей, соціальну сферу у сільській місцевості.

Нам відомо, як нелегко сьогодні доводиться фермерам. Лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню Україна має значі досягнення в сільському господарстві.

  Попереду у нас складні завдання, і лише спільними зусиллями, єдністю та згуртованістю ми зможемо зміцнити потужності вітчизняного виробництва сільськогосподарської продукції та збільшити конкурентоспроможність на ринках продовольства.

        Щиро вдячна Вам  за любов до рідної землі,  підтримку і допомогу, за всі добрі справи, які ви робите для рідної громади Бердичівського району.

       Вітаю всіх трударів полів і ферм Бердичівщини з Днем фермера.  Нехай рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість рідним, на благо розквіту нашої України та піднесення добробуту нашого українського народу.

Мирного неба, міцного здоров`я, благополуччя вам і вашим родинам! 

       Спасибі Вам за вашу натхненну працю!

 

З повагою,

голова Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк