Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Вітання заступника голови райдержадміністрації Сергія Адам’яка з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

08.11.2019

Шановні працівники культури!

       З нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва прийміть на свою адресу найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди Вашого професійного свята!

      Це свято тих, для кого творчість, вихованість, духовність, освіченість, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами. Ваша нива завжди встелена гарними плодами, новими здобутками і досягненнями. Без вашого доброго серця і творчої думки неможливі реальні зміни у нашому суспільному житті.

       Заклади культури Бердичівського району працюють над збереженням багатовікових традицій духовності і культури, народної творчості, інтелектуальних надбань. Цьому всіляко сприяють творчі звіти територіальних громад, огляди – конкурси, фестивалі, які є в арсеналі роботи талановитих членів великого цеху майстрів сцени.

        Вітаючи вас з професійним святом, бажаю міцного здоров'я, добра, благаполуччя. Нехай кожен день вашого життя буде світлим і сонячним. Бажаю вам натхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів Добра, Любові і Краси! Низький уклін за вашу святу місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру і духовне багатство.

         Нехай же ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

Зі святом вас!

 

З повагою

заступник голови райдержадміністрації

Сергій Адам’як

 

Президент підписав закон щодо захисту інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України Володимир Зеленський підписав указ про невідкладні заходи з проведення реформ, спрямованих на стимулювання економічного зростання та зміцнення держави Володимир Зеленський своїм указом cтворив Раду з питань свободи слова та захисту журналістів Володимир Зеленський поставив завдання у сфері охорони здоров’я, соціальної політики, освіти та культури Володимир Зеленський став першим клієнтом соціального офісу «Мультицентр» у Маріуполі Президент за кермом автомобіля перевірив відремонтовану ділянку траси Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь Володимир Зеленський закликав інвесторів «не проспати» Україну Олена Зеленська ознайомилася з організацією шкільного харчування в Японії