Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Вітання заступника голови райдержадміністрації Сергія Адам’яка з Днем працівника соціальної сфери

01.11.2019

Шановні працівники соціальної сфери!

         Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята, яке є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці та трудових відносин.

         Ваша наполеглива і самовіддана праця є запорукою того, що велика кількість українців, котрі потребують уваги і підтримки з боку держави, не покинута і не забута, а в будь – якій ситуації відчуває себе захищеною.    

         Піклуючись про людину, її майбутнє, забезпечуючи надання соціальних гарантій і допомоги тим, хто потрапив у нелегкі життєві ситуації, ви робите вагомий внесок у розбудову демократичного, громадянського суспільства.

    Щиро дякую Вам за сумлінну працю і вірю: ми з вами єдині у прагненні соціальної справедливості, людяності, добра, у бажанні, щоб мешканці нашого району мали гідну роботу та гідне життя.

         У цей святковий день зичу вам міцного здоров’я, добробуту, злагоди і домашнього затишку, звершення задумів, невтомного творчого пошуку, подальших успіхів у поліпшенні соціального захисту населення.

         Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служать людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи - соціального захисту людини.

 

З повагою

Заступник голови райдержадміністрації                                                                 

Сергій Адам’як