Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Вітання заступника голови Бердичівської райдержадміністрації Сергія Адам’яка з Днем працівників ветеринарної медицини

09.08.2019

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня працівників ветеринарної медицини . У ваших руках – складна і відповідальна справа, яку ви щодня виконуєте сумлінно і відповідально. Приємно усвідомлювати, що люди, які працюють у цій галузі медицини віддані своїй професії і є висококваліфікованими спеціалістами.

Від результатів вашої роботи залежить в цілому здоров’я людей нашого району, адже саме ваша служба слідкує за безпекою харчових продуктів, попереджає надзвичайні ситуацій епідеміологічного та епізоотичного характеру, здійснює заходи по недопущенню до пересічного споживача неякісних продуктів.

Переконаний, що ви з честю справитесь із завданнями, які на вас покладають, а ветеринарна медицина і надалі прикладатиме максимум зусиль задля гарантії продовольчої безпеки людей.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, мирного неба, щасливої долі. Нехай робота буде в радість та приносить максимум задоволення.

З повагою

Заступник голови райдержадміністрації

Сергій Адам’як

Володимир Зеленський: Всі закони, що ухвалюються, повинні враховувати потреби людей з інвалідністю Прем’єр-міністр України та генеральний директор IRENAобговорили відновлювану енергетику у світі та в Україні За результатами засідання Ради Президентів України та Литви підписано низку документів Дружина Президента взяла участь у відкритті виставки до Міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок Володимир Зеленський разом з дружиною вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні Голодний дух - 23 листопада 2019 року Президент підписав закон щодо захисту інтелектуальної власності під час переміщення товарів через митний кордон України Володимир Зеленський підписав указ про невідкладні заходи з проведення реформ, спрямованих на стимулювання економічного зростання та зміцнення держави