Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Вітання заступника голови Бердичівської райдержадміністрації Сергія Адам’яка з Днем працівників ветеринарної медицини

09.08.2019

Шановні працівники ветеринарної медицини!

Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня працівників ветеринарної медицини . У ваших руках – складна і відповідальна справа, яку ви щодня виконуєте сумлінно і відповідально. Приємно усвідомлювати, що люди, які працюють у цій галузі медицини віддані своїй професії і є висококваліфікованими спеціалістами.

Від результатів вашої роботи залежить в цілому здоров’я людей нашого району, адже саме ваша служба слідкує за безпекою харчових продуктів, попереджає надзвичайні ситуацій епідеміологічного та епізоотичного характеру, здійснює заходи по недопущенню до пересічного споживача неякісних продуктів.

Переконаний, що ви з честю справитесь із завданнями, які на вас покладають, а ветеринарна медицина і надалі прикладатиме максимум зусиль задля гарантії продовольчої безпеки людей.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, мирного неба, щасливої долі. Нехай робота буде в радість та приносить максимум задоволення.

З повагою

Заступник голови райдержадміністрації

Сергій Адам’як

Президент обговорив з народними депутатами питання реформи децентралізації Володимир Зеленський і Джастін Трюдо домовилися про подальші спільні дії у зв’язку з авіакатастрофою в Ірані Володимир Зеленський підписав закон щодо вдосконалення вищої освіти Президент України: Наполягаємо на офіційних вибаченнях Ірану за збиття літака МАУ, проведенні розслідування та поверненні тіл загиблих Звернення Президента України Володимира Зеленського у зв’язку з катастрофою пасажирського літака української авіакомпанії в Ірані 8 січня Президент України: Наш пріоритет – встановлення істини та відповідальних за катастрофу літака МАУ в Тегерані Олексій Гончарук: Ми створюємо платформу для полегшення контакту роботодавця та потенційних працівників Президент: Дефлімпійці подарували відчуття перемоги всій Україні