Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Вітання заступника голови Бердичівської райдержадміністрації Людмили Димидюк з Днем фізичної культури і спорту

06.09.2018

Шановні спортсмени, тренери, працівники організацій та установ фізичної культури і спорту, ветерани та шанувальники спорту! Від щирого серця вітаю вас із з Днем фізичної культури і спорту, святом здорових, цілеспрямованих людей!

Це свято, яке уособлює велич сили духу, мужності і патріотизму наших людей, залучає до своїх лав прихильників здорового способу життя, сприяє його популяризації і розвитку, наслідує славні традиції українського народу.

         Відрадно, що ряди прихильників фізичної культури і спорту в нашому районі невпинно зростають і стають запорукою гармонійного розвитку особистості .

Користуючись нагодою, висловлюю глибоку вдячність вам, шановні спортсмени, наставники, ветерани спорту, за примноження переможних традицій і спортивної слави рідного Бердичівського району. Своїми досягненнями, натхненною працею Ви прославили і прославляєте наш район, вносите вагомий внесок у розвиток фізкультурно - спортивного руху не тільки на районному рівні, а і за межами нашої держави України. Слід відзначити переможців обласних та Всеукраїнських змагань з хокею на траві, неодноразових Чемпіонів Житомирської області з бадмінтону, тренерів-викладачів дитячо-юнацької спортивної школи Бердичівського району, викладачів фізичної культури і спорту загальноосвітніх шкіл району, які своєю невтомною , наполегливою працею продовжують традиції з виховання підростаючого покоління, адже фізичне виховання – це здоров'я нації. Міцного всім здоров'я, невичерпного оптимізму, натхнення у здійсненні всіх починань та задумів, нових спортивних звершень.

                                               Заступник голови райдержадміністрації

                                                                                               Л.В. Димидюк