Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Вітання з нагоди Дня вишиванки

21.05.2020
Вітання з нагоди Дня вишиванки
            Щороку в третій четвер травня українці відзначають День вишиванки, відроджуючи споконвічні народні традиції. Вишиванка – це не лише витвір мистецтва, але й духовний оберіг та важливий елемент національного вбрання, що засвідчує належність до українського народу, причетність до його минулого, сучасного і майбутнього, це генетичний код нації та символ єдності всього багатомільйонного українства. Хочеться відзначити те, що День вишиванки завжди проходить під час робочого тижня. Власне, у цьому є одна із основних  ідей свята – свято не заради вихідного, а такий собі загальноукраїнський флешмоб, коли люди одягають вишиванку. Працівники Бердичівської райдержадміністрації вже традиційно долучаються до ідеї свята та щороку у цей день приходять на роботу у власних колоритних та неповторних вишиванках.

З нагоди свята, бажаю всім нам пам’ятати та примножувати добрі традиції, передавати їх нашим нащадкам. Зичу здоров’я, радості, натхнення та позитивних емоцій!

 Шануймо національну святиню, зберігаймо її духовні цінності!

З повагою,

голова Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк


изображение_viber_2020-05-21_10-20-37.jpg

Децентралізація: завершилося експертне обговорення законопроєкту про місцеві державні адміністрації Велике Будівництво: у Мінрегіоні обговорили можливість створення мережі Музеїв науки в регіонах Олексій Чернишов: Мінрегіон оголосив пріоритетні напрямки «Великого будівництва» на наступний рік Послання Президента України Володимира Зеленського до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України У Мінрегіоні обговорили пріоритетні кроки щодо просування децентралізації до кінця 2020 року Велике будівництво: реалізація проєкту «Дороги та робота» триває. Долучайтеся! Ми повертаємо землю людям, – Президент підписав Указ щодо передачі сільгоспземель з державної до комунальної власності Олексій Чернишов: «Будівельна готовність об’єктів «Великого будівництва» складає 84 відсотки»