Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Вітання голови райдержадміністрації Петра Яригіна з Міжнародним днем волонтера

05.12.2018

Сьогодні, 5 грудня, уся світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди щиро вітаю усіх, хто своєю добровільною працею щодня робить добрі справи, не покладаючись на інших.

Важко уявити наше сьогодення без волонтерського руху, не можна говорити про нашу армію, не згадуючи волонтерів. Вони роблять величезну роботу, не зважаючи, подекуди, на особисте життя, на свій вільний час, на безпеку і комфорт та не рахуючи власні сили і кошти. Волонтери у своїй діяльності віддають всім, кому допомагають, своє щире відкрите серце.

Важко чітко визначити, скільки в Україні тай і в районі працює волонтерів. Кожен погодиться, що добра справа, допомога тому, хто в біді – це вже волонтерство.

Активізувався волонтерський рух на українській землі з подіями на Майдані, окупацією Криму та проведенням антитерористичної операції на Сході України. Волонтери стали невід'ємною частиною нашого суспільства. Сьогодні вони опікуються проблемами не тільки воїнів АТО, ветеранів та переселенців, а й соціально-незахищених верств населення, людьми похилого віку, дітьми, інтернатами, хворими тощо.

До волонтерства долучаються сьогодні наші школярі і педагоги, пересічні мешканці району, які згруповуються і роблять добрі справи задля добробуту нашої країни.

Щиро вдячний всім, хто присвячує своє життя допомозі іншим, не чекаючи подяк та винагород. Бажаю волонтерам міцного здоров’я, злагоди, добробуту, родинного тепла і затишку, наснаги, вдячності від людей, благополуччя та всім нам миру.

Щиро дякую всім, бо важко виокремити когось.

Зі святом вас, дорогі волонтери!

 

 

З повагою

голова райдержадміністрації                                    

Петро Яригін