Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Вітання голови райдержадміністрації П.І.Яригіна з нагоди Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва

09.11.2018

Шановні працівники культури!

         З нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва прийміть на свою адресу найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди Вашого професійного свята!

         Це свято тих, для кого творчість, вихованість, духовність, освіченість, національні традиції стали головними життєвими орієнтирами. Ваша нива завжди встелена гарними плодами, новими здобутками і досягненнями. Без вашого доброго серця і творчої думки неможливі реальні зміни у нашому суспільному житті.

         Повноцінне культурне життя у Бердичівському районі на сьогодні забезпечує мережа закладів культури, яка об’єднує 37 клубних та 30 бібліотечних установ.

            Семи аматорським колективам району присвоєно звання «Народний   аматорський колектив», серед яких: хорова капела, хор «Сузір’я», ансамбль народної пісні «Ладомир», аматорський театральний колектив, аматорський театр «Мельпомена» районного Центру культури і дозвілля, аматорський театральний колектив будинку культури с. Райгородок та народний аматорський фольклорний колектив «Кралечки».   

       Заклади культури Бердичівського району працюють над збереженням багатовікових традицій духовності і культури, народної творчості, інтелектуальних надбань. Цьому всіляко сприяють творчі звіти територіальних громад, огляди – конкурси, фестивалі, які є в арсеналі роботи талановитих членів великого цеху майстрів сцени.

         Вітаючи вас з професійним святом, бажаю міцного здоров'я, добра, благаполуччя. Нехай кожен день вашого життя буде світлим і сонячним Бажаю вам натхнення в роботі заради утвердження на землі ідеалів Добра, Любові і Краси! Низький уклін за вашу святу місію – зберігати, творити та примножувати національну культуру.

         Нехай же ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

Зі святом вас!

 

З повагою

голова райдержадміністрації

П.І. Яригін