Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Вітання голови Бердичівської райдержадміністрації П.І. Яригіна з Міжнародним днем медичної сестри

11.05.2019

Шановні медичні сестри усього Бердичівського району!

Відзначення Дня медичної сестри 12-го травня — це своєрідна подяка медичним сестрам за щоденну роботу та визнання важливості медсестринського фаху на державному рівні.

Складно собі уявити нашу медицину без медичної сестри. Це одна з найгуманніших професій нашого часу, так як життя людини, її здоров’я-головні цінності для кожного. Саме медичні сестри виконують усі призначення лікаря. Їх небайдуже слово відіграє чималу роль у процесі видужання хворого.

Всесвітній день медичної сестри в Україні відзначається з 1997 року за ініціативи Міністерства охорони здоров’я та Асоціації медичних сестер України. І це чудово мати таку нагоду привітати тих, кому час від часу довіряєш найцінніше – довіряєш своє життя і здоров’я!

Роль медичної сестри у суспільстві досить велика. Люди даної професії належать до тих людей, які за покликом душі і щирого серця обрали своєю професію служіння людям. Вони гоять рани, дарують радість життя, вселяють віру у зцілення, самовіддано рятують поранених на війні.

Дорогі медсестри, з нагоди Вашого професійного свята – Міжнародного дня медичної сестри прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за повернуте здоров’я і врятовані життя мешканців нашого району! Від усієї душі бажаю Вам міцного здоров’я, успіхів, радості, злагоди в родині, безмежного щастя і задоволення від життя. Нехай у Ваших серцях завжди буде радість і весна, мир і спокій!

Зі святом!

 

З повагою голова райдержадміністрації

Петро Яригін