Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Вітання голови Бердичівської райдержадміністрації П.І.Яригіна з Днем захисника України, Днем Українського козацтва, днем заснування Української повстанської армії, зі святом Покрови Пресвятої Богородиці

12.10.2018

Шановна громадо Бердичівщини!

Дата у календарі 14 жовтня – особливий день. В цей день відзначають одразу чотири свята та пам’ятні дні, пов’язані з різними історичними подіями.

Четвертий рік поспіль, на державному рівні, саме 14 жовтня, ми відзначаємо День захисника України, День Українського козацтва, день заснування Української повстанської армії та свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Цього дня ми знову повертаємося пам'яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов'язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків.

14 жовтня ми вшановуємо пам’ять братів, батьків, дідів і прадідів, які відстоювали свободу та незалежність нашої держави зі зброєю в руках. Це чудова нагода висловити глибоку шану тим, хто боронив і боронить честь і свободу рідної землі, хто віддано оберігає нас від ворогів, хто зміцнює обороноздатність країни та охороняє її кордони. Це можливість згадати тих відважних воїнів, які загинули, захищаючи рідну землю від підступного ворога.

Схиляю голову перед всіма, перед живими і загиблими, перед ветеранами та перед тими, хто захищав і захищає найвищі ідеали добра і сьогодні. Доземно вклоняюсь матерям, які виростили справжніх патріотів України, справжніх Героїв, справжніх чоловіків. Пам'ять про них житиме вічно!

Тож з нагоди таких     визначних і святих для нас дат, дозвольте побажати усім миру, міцного здоров’я та щастя. Нехай Мати Божа захистить Україну та українців, і подарує мир і спокій нашій землі!

Слава Україні!