Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Віталій Бунечко взяв участь у форумі RE:THINK та визначив пріоритети для розвитку Житомирщини

30.10.2019

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко взяв участь у Першому інвестиційному форумі RE:THINK. Invest in Ukraine, який пройшов 29 жовтня у Маріуполі.

Форум відбувся з ініціативи Президента України Володимира Зеленського та за підтримки Кабінету Міністрів України.

«Тільки чесна конкуренція здатна створити успішну економіку — такий меседж дав Президент України Володимир Зеленський на інвестиційному форумі RE:think. На різних комунікаційних майданчиках дізнався про цікаві кейси розвитку бізнесу в Україні та досвід іноземних компаній у плані співпраці з органами влади. Після панельних дискусій на форумі визначив пріоритети для Житомирщини, які готові реалізовувати найближчим часом», – зазначив Віталій Бунечко після форуму на сторінці у Фейсбук.

Також голова ОДА додав, що відремонтована дорога Запоріжжя-Маріуполь – приклад того, що сотні кілометрів автошляху можна побудувати з нуля за доволі короткий термін без жодної корупції.

Форум став першою подією такого масштабу поза межами столиці, участь в якому взяли 700 гостей, серед яких більше 100 великих компаній та понад 60 представників дипломатичних місій.

Команда Президента та Уряду представила 120 готових інвестиційних проектів та підписали 12 важливих меморандумів про нові співробітництва.

Серед них:

  • Меморандум із lifecell, Kyivstar, Vodafone Ukraine та Інтертелеком про перерозподіл частот для забезпечення якісного та швидкого інтернету на території всієї України.
  • Меморандум про фінансування регіональних доріг – перший транш на відновлення місцевих доріг становитиме 300 млн євро.
  • Меморандум із віцепрезидентом Міжнародної фінансової корпорації (IFC) Джорджиною Бейкер про порозуміння між Кабміном та IFC щодо державно-приватного партнерства.

По завершенню Президент Володимир Зеленський підбив підсумки заходу: «На Форум приїхали представники понад 40 країн, компанії та організації із сукупним бюджетом майже $100 мільярдів. Ми говорили і зі Світовим банком, і з ЄБРР, і з приватними інвесторами. Наш «турборежим» справляє позитивне враження. Рухаємося до виконання того, що ухвалює парламент, і вірю, що наші амбітні цілі економічного зростання вже в найближчому майбутньому стануть реальністю. Сьогодні ми зробили перший крок до мрії про інноваційну країну – просто на Форумі з національними операторами зв’язку підписано Меморандум про те, що дуже скоро кожен куточок нашої країни буде охоплений мобільним зв’язком та Інтернетом».

У рамках форуму RE:THINK. Invest in Ukraine відбулись дискусії, панельні дискусії, рitch-сесії, презентації та воркшопи, демозона IT-стартапів та виставка інвестиційних проектів, кейси успіху, новітні технологічні та інноваційні проекти.