Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Віталій Бунечко привітав військових 30-ї бригади, які повернулись із зони проведення ООС

20.09.2019

Після 8 місяців служби у зоні проведення Операції об’єднаних сил військовослужбовці 30-ї окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького повернулись на Житомирщину.

Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко разом з родинами та рідними Героїв зустрів бійців у м. Новоград-Волинський сьогодні, 19 вересня.

«Щиро радий бачити кожного з вас вдома, на Житомирщині. Дякую за те, що ви повернулись. Завдяки вам ми, цивільні, можемо спокійно насолоджуватись життям у Новограді-Волинському, Житомирі, Маріуполі, Києві та інших містах України. Дякую і вашим родинам, які молились за повернення своїх Героїв додому. Дякую, славнозвісна 30-ка, за мужність та героїзм. Слава Україні!», – привітав з поверненням Віталій Бунечко військовослужбовців.

Військовослужбовці 30-ї окремої механізованої бригади, які повернулись із зони проведення ООС, пройшли урочистим маршем до військової частини.

Також учасники зустрічі поклали квіти до Меморіалу пам’яті загиблим воїнам та разом із духовенством помолились за загиблих та мир в Україні.

Нагадаємо, що нещодавно голова ОДА Віталій Бунечко зустрівся з волонтерами, активістами та учасниками АТО/ООС Житомирської області.

Довідково: 30-та окрема механізована бригада імені князя Костянтина Острозького (30 ОМБР) – формування механізованих військ у складі Сухопутних військ Збройних сил України, входить до складу ОК «Північ».

З весни 2014 року військовослужбовці 30 ОМБР беруть участь у проведенні АТО та ООС на сході України.