Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Віктор Градівський долучився до відкриття командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮСШОР з легкої атлетики

21.09.2021
Віктор Градівський долучився до відкриття командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮСШОР з легкої атлетики

Сьогодні, 21 вересня, заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський та голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко взяли участь у відкритті командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮСШОР із 4-борства, який вперше проходить на Житомирщині.

Чемпіонат стартував у Житомирі на центральному стадіоні “Полісся”, який було реконструйовано в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

«Вітаю всіх юних учасників змагань із легкої атлетики, які вперше за часи незалежності України приймає Житомирщина. Бажаю всім спортсменам успіху, гарних результатів та нехай переможуть найкращі», — промовив Віктор Градівський.

Так, у змаганнях беруть участь юнаки та дівчата 2008-2009 років народження.

Змагатимуться учасники у таких дисциплінах:

юнаки: біг 60 м; стрибки у довжину; метання м’яча (150 г), біг 600 м;

дівчата: біг 60 м; стрибки у довжину; метання м’яча (150 г), біг 500 м.

У чемпіонаті, який відбувається на базі Житомирської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради, візьмуть участь 22 області України.

Нагадаємо, що на Житомирщині триває реалізація програми Президента «#ЗдороваУкраїна», в рамках якої запроваджено проведення тренувальних вправ серед широких верств населення.

#ЗдороваУкраїна #АктивніПарки 

#ВеликеБудівництво #СпортивніЛокації


Закликаю жителів Житомирщини щепитися проти COVID-19, адже вакцинація є ефективним захистом проти хвороби, — Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО За минулу добу 02 грудня в Житомирській області проти COVID-19 щеплено більше 5 тисяч осіб Великебудівництво на Житомирщині: триває реконструкція мосту через річку Лісна в селі Барашівка Програму «єПідтримка» буде розширено – українці зможуть витратити 1000 грн за вакцинацію на придбання книжок Людям, які живуть з ВІЛ: як захиститись від COVID-19 Децентралізація: бюджети громад. Парламент прийняв в цілому законопроєкт №5600 Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії у поєднанні з застережними заходами, – Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО На Житомирщині тривають перевірки дотримання карантинних норм «червоного» рівня епіднебезпеки