Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Віктор Градівський долучився до відкриття командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮСШОР з легкої атлетики

21.09.2021
Віктор Градівський долучився до відкриття командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮСШОР з легкої атлетики

Сьогодні, 21 вересня, заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський та голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко взяли участь у відкритті командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮСШОР із 4-борства, який вперше проходить на Житомирщині.

Чемпіонат стартував у Житомирі на центральному стадіоні “Полісся”, який було реконструйовано в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

«Вітаю всіх юних учасників змагань із легкої атлетики, які вперше за часи незалежності України приймає Житомирщина. Бажаю всім спортсменам успіху, гарних результатів та нехай переможуть найкращі», — промовив Віктор Градівський.

Так, у змаганнях беруть участь юнаки та дівчата 2008-2009 років народження.

Змагатимуться учасники у таких дисциплінах:

юнаки: біг 60 м; стрибки у довжину; метання м’яча (150 г), біг 600 м;

дівчата: біг 60 м; стрибки у довжину; метання м’яча (150 г), біг 500 м.

У чемпіонаті, який відбувається на базі Житомирської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з легкої атлетики Житомирської обласної ради, візьмуть участь 22 області України.

Нагадаємо, що на Житомирщині триває реалізація програми Президента «#ЗдороваУкраїна», в рамках якої запроваджено проведення тренувальних вправ серед широких верств населення.

#ЗдороваУкраїна #АктивніПарки 

#ВеликеБудівництво #СпортивніЛокації


Велике будівництво на Житомирщині: Незабаром наші діти зможуть відвідувати сучасний центр розвитку, – жителі Новоборівської громади. ФОТОРЕПОРТАЖ Нафтогаз поставлятиме газ бюджетним установам за ціною 13,7 ГРН – без урахування ПДВ та транспортування. Ця ціна в рази нижча за наявні спотові ціни Велике будівництво на Житомирщині: як проходить реконструкція обласного онкологічного диспансеру. ФОТОРЕПОРТАЖ COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 440 801 особа Нафтогаз пропонує бюджетним установам середньострокові контракти із фіксованою ціною на газ Велике будівництво на Житомирщині: траса М-21 Виступовичі - Житомир - Могилів-Подільський. Кілометр 125. 08.10.21. ФОТО Які документи необхідні для поїздок між регіонами з 21 жовтня, – роз’яснює МОЗ. ІНФОГРАФІКА Велике будівництво на Житомирщині: триває реконструкція Новоборівського Центру розвитку дитини. ВІДЕО