Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Виїзний прийом громадян

24.01.2020
Виїзний прийом громадян

SL740920.jpg SL740905.jpg SL740925.jpg

SL740939.jpg SL740934.jpg SL740959.jpg

Відбувся виїзний прийом громадян голови Бердичівської райдержадміністрації Людмили Димидюк у селі Бистрик Бердичівського району.  

Для зустрічі з жителями територіальної громади та з метою обговорення питань, які їх турбують, участь у виїзному прийомі громадян взяли фахівці Бердичівського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, галузеві фахівці районної державної адміністрації та сільський голова Бистрика Світлана Барановська.

Серед порушених питань, насамперед, громадян цікавили соціальні та земельні питання. Були звернення стосовно особливостей призначення житлових субсидій, соціальних виплат і допомог, стану місцевих доріг, водопостачання тощо. Також громадяни просили сприяння у відновленні втрачених документів.

На всі порушені громадянами питання голова райдержадміністрації разом із фахівцями надали детальні роз’яснення кожному запитувачу. Усі звернення  будуть взяті на контроль, частина звернень буде спрямована до органів, які уповноважені їх вирішувати.

Як показує практика, така форма роботи, як виїзний прийом громадян, є ефективною, оскільки можна одразу надати консультації, провести інформаційно – роз’яснювальну роботу з громадянами, донести до широких мас важливу інформацію та почути про хвилюючі питання особисто від людей.

По завершенню прийому громадян голова райдержадміністрації Людмила Димидюк оглянула Бистрицьку ЗОШ І – ІІІ ступенів, фельдшерсько – акушерський пункт та дошкільний навчальний заклад. Людмила Вікторівна відзначила позитив у роботі даних закладів, а також врахувала ряд важливих питань, які потребують вирішення.