Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Відеопривітання голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка до Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку

16.11.2020
Відеопривітання голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка до Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку
https://www.youtube.com/watch?v=alhLk-3MsFs

Шановні працівники радіо, телебачення та зв’язку! 

.

Щиро вітаю вас із Вашим професійним святом.

Сьогодні важко уявити суспільний прогрес без засобів комунікації та інформаційних технологій, телебачення та радіо, які є його невід’ємною складовою.

Завдяки Вам ми щодня дізнаємося про події в Україні та світі, що дозволяє кожному із нас відчути причетність до процесів сучасності та відкриває широкі можливості для спілкування.

Ваша професія – надзвичайно захоплююча та водночас дуже відповідальна, адже багатотисячна аудиторія сприймає інформацію такою, якою подаєте її Ви, очікує від Вас актуальних новин, цікавих репортажів та гарячих фактів.

Дякую кожному із вас за працю, що забезпечує одне з основних прав громадян – право на інформацію.

Бажаю всім працівникам радіо, телебачення та зв’язку завжди бути небайдужими та переконливими, змістовними та об’єктивними.

Невичерпної Вам енергії та професійного зросту, творчого натхнення та реалізації нових ідей, процвітання, високих рейтингів і вдячної аудиторії!

Зі святом Вас!

Голова Житомирської ОДА

Віталій Бунечко

Відеопривітання


На Житомирщині тарифи на тепло підвищуватися не будуть, – Наталія Остапченко. ВІДЕО COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 362 256 осіб Вакцинація проти COVID-19: 122 906 людей щеплено в Україні за добу 16 вересня На Житомирщині в рамках програми Президента «#ЗдороваУкраїна» запроваджено проведення тренувальних вправ серед широких верств населення Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки спільним зусиллям держави, області й громади відтепер маємо чудовий дошкільний заклад у Станишівці, – Віталій Бунечко Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки програмі Президента в Олевській громаді буде відремонтовано одну з основних дорожніх артерій області, – Віталій Бунечко COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 358 379 осіб Вакцинація проти COVID-19: 118 786 людей щеплено в Україні за добу 15 вересня