Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Відбувся фінальний етап змагань з футзалу серед допризовної молоді на кубок Міністра оборони України

13.10.2021
Відбувся фінальний етап змагань з футзалу серед допризовної молоді  на кубок Міністра оборони України

12 жовтня 2021 року на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу м. Житомир пройшов фінальний етап змагань з футзалу серед допризовної молоді на кубок Міністра оборони України, присвячених Дню захисників та захисниць України. Команда-переможець другого районного етапу змагань з Червоненської територіальної громади представляла Бердичівський район у фінальній частині змагань, в якій згідно регламенту взяли участь шість команд – по одній від кожного району та дві від обласного центру.

Команда з Бердичівщини гідно представила свій район на змаганнях. Бажаємо спортсменам і надалі прославляти Бердичівщину на змаганнях усіх рівнів, досягати найбільших висот у спорті, натхнення для нових перемог та звершень! Нехай удача завжди буде поруч з вами.

Переможницею змагань стала команда Коростенського району, щиро вітаємо футболістів з перемогою!


Закликаю жителів Житомирщини щепитися проти COVID-19, адже вакцинація є ефективним захистом проти хвороби, — Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО За минулу добу 02 грудня в Житомирській області проти COVID-19 щеплено більше 5 тисяч осіб Великебудівництво на Житомирщині: триває реконструкція мосту через річку Лісна в селі Барашівка Програму «єПідтримка» буде розширено – українці зможуть витратити 1000 грн за вакцинацію на придбання книжок Людям, які живуть з ВІЛ: як захиститись від COVID-19 Децентралізація: бюджети громад. Парламент прийняв в цілому законопроєкт №5600 Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії у поєднанні з застережними заходами, – Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО На Житомирщині тривають перевірки дотримання карантинних норм «червоного» рівня епіднебезпеки