Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Відбувся фінальний етап змагань з футзалу серед допризовної молоді на кубок Міністра оборони України

13.10.2021
Відбувся фінальний етап змагань з футзалу серед допризовної молоді  на кубок Міністра оборони України

12 жовтня 2021 року на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу м. Житомир пройшов фінальний етап змагань з футзалу серед допризовної молоді на кубок Міністра оборони України, присвячених Дню захисників та захисниць України. Команда-переможець другого районного етапу змагань з Червоненської територіальної громади представляла Бердичівський район у фінальній частині змагань, в якій згідно регламенту взяли участь шість команд – по одній від кожного району та дві від обласного центру.

Команда з Бердичівщини гідно представила свій район на змаганнях. Бажаємо спортсменам і надалі прославляти Бердичівщину на змаганнях усіх рівнів, досягати найбільших висот у спорті, натхнення для нових перемог та звершень! Нехай удача завжди буде поруч з вами.

Переможницею змагань стала команда Коростенського району, щиро вітаємо футболістів з перемогою!


Велике будівництво на Житомирщині: Незабаром наші діти зможуть відвідувати сучасний центр розвитку, – жителі Новоборівської громади. ФОТОРЕПОРТАЖ Нафтогаз поставлятиме газ бюджетним установам за ціною 13,7 ГРН – без урахування ПДВ та транспортування. Ця ціна в рази нижча за наявні спотові ціни Велике будівництво на Житомирщині: як проходить реконструкція обласного онкологічного диспансеру. ФОТОРЕПОРТАЖ COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 440 801 особа Нафтогаз пропонує бюджетним установам середньострокові контракти із фіксованою ціною на газ Велике будівництво на Житомирщині: траса М-21 Виступовичі - Житомир - Могилів-Подільський. Кілометр 125. 08.10.21. ФОТО Які документи необхідні для поїздок між регіонами з 21 жовтня, – роз’яснює МОЗ. ІНФОГРАФІКА Велике будівництво на Житомирщині: триває реконструкція Новоборівського Центру розвитку дитини. ВІДЕО