Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв сімей загиблих, осіб з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

04.03.2021
Відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв сімей загиблих, осіб з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення

3 березня в малій залі райдержадміністрації відбулося перше в цьому році засідання комісії щодо розгляду заяв сімей загиблих, осіб з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення, яке провела голова комісії Людмила Димидюк.

На порядок денний було винесено одне питання. Розгляд подання управління соціального захисту населення Бердичівської райдержадміністрації щодо проведення перерахунку призначеної грошової компенсації Науменку Василю Миколайовичу, Жирному Олександру Григоровичу, Огороднійчуку Валерію Валерійовичу, Лисюку Сергію Вікторовичу, Шпіруку Ігору Петровичу та Новарчуку Андрію Вікторовичу, особам з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи в зв'язку із прийняттям Наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 16.12.2020 № 311 «Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України». Затвердження нового розміру грошової компенсації.

Зі змінами присутніх ознайомила Олена Башук, секретар комісії. Відповідно до даного Наказу, показник опосередкованої вартості спорудження житла ( розраховані станом на 01 жовтня 2020 року) збільшено та для Житомирської області становить 11631 грн. Згідно із Порядками виплати грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення деяким категоріям осіб, затвердженими постановами Кабінету Міністрів України від 28.03.2018 № 214, від 19.10.2016 № 719, у разі зміни опосередкованої вартості спорудження 1 кв. метра загальної площі житла, розмір грошової компенсації підлягає перерахунку Комісією без звернення заявника за умови, що на день такої зміни грошова компенсація не виплачена чи виплачена не у повному обсязі.

За результатами голосування було вирішено одноголосно затвердити новий розмір компенсації усім шести особам.