Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Відбулося відкриття нової сучасної амбулаторії загальної практики сімейної медицини, центру надання адміністративних послуг та поліцейської станції на території Райгородоцької громади

08.07.2021
Відбулося відкриття нової сучасної амбулаторії загальної практики сімейної медицини, центру надання адміністративних послуг та поліцейської станції на території Райгородоцької громади

8 липня у селі Райгородок Бердичівського району відбулося відкриття нової сучасної амбулаторії загальної практики сімейної медицини, центру надання адміністративних послуг та поліцейської станції.

На урочистий захід завітали голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, народний депутат Богдан Кицак, голова Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк, голова районної ради Олександр Балянов, депутати обласної ради Людмила Кицак та Алла Мусевич, начальник Головного управління Національної поліції у Житомирській області Юрій Олійник.

Сільський голова Максим Самчик та поважні гості у своїх вітальних промовах подякували усім, хто доклав чималих зусиль, щоб сьогодні громадяни змогли отримувати якісні медичні та адмінпослуги в комфортних умовах.

Для жителів с.Райгородок та громади в цілому відкриття амбулаторії – це дуже важлива подія – тепер вони матимуть змогу отримувати якісні та доступні медичні послуги в комфортних умовах. Просторе і гарне приміщення, що відповідає сучасним стандартам, з усім необхідним обладнанням для надання первинної медичної допомоги, збудоване у рамках проєкту «Доступна медицина». У приміщені розташована зона для надання первинної медичної допомоги, де розміщені кабінети лікарів, процедурна, кабінет щеплень, реєстратура та житлова зона для лікаря. Також передбачено умови для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Допомогу в інституційному створенні ЦНАП громаді надала Програма «U-LEAD з Європою». Доступ до державних сервісів у сучасному, цифровому та прозорому форматі є вирішальним для якості життя мешканців громади.

Відкриття поліцейської станції реалізовано в рамках всеукраїнського проекту Нацполіції “Поліцейський офіцер громади” завдяки спільним зусиллям керівництва громади та поліції. ГУНП забезпечить громаду представниками поліції, яким виплачуватиме заробітну плату, а також надасть транспортні засоби з повною комплектацією. Збоку громади для правоохоронців підготовлено приміщення з комфортними умовами для прийому громадян. Нині з-поміж поліцейських триває відбір кандидатів на посаду дільничного офіцера Райгородоцької сільської територіальної громади. У перспективних планах – придбання службового автомобіля, на який вже виділено 600 тисяч гривень за підтримки народних депутатів.