Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Відбулося відкриття нової сучасної амбулаторії загальної практики сімейної медицини на території Гришковецької громади. ФОТО

09.07.2021
Відбулося відкриття нової сучасної амбулаторії загальної практики сімейної медицини на території Гришковецької громади. ФОТО

Сьогодні, 9 липня, у Гришковецькій громаді Житомирській області відбулося відкриття нової сучасної амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

На урочистий захід завітали заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Наталія Остапченко , народний депутат Богдан Кицак, голова Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк, голова районної ради Олександр Балянов.

Вже п’ята з початку 2021 року амбулаторія Бердичівщини відзначила відкриття.

В закладі буде обслуговуватись близько 5 тисяч мешканців громади, що підписали декларації з сімейним лікарем. Раніше амбулаторія у Гришківцях займала невеличке приміщення, що було збудовано майже 70 років тому. За багатьма медичними послугами людям доводилося їхати до райцентру, тому що можливості надавати їх на місці не було. Відтак, відкриття нової амбулаторії стало знаковою подією для усієї громади, подією, на якої місцеві мешканці чекали не один десяток років.

Амбулаторія оснащена усім медичним обладнанням, комп’ютерною технікою та меблями відповідно до табеля оснащення, затвердженого МОЗ. Підключення до високошвидкісного інтернету дозволить надавати послуги телемедицини.

Проєктом передбачені кабінети лікаря, для щеплення, здорової дитини, лабораторія аби амбулаторія могла прийняти перших пацієнтів.

Нова амбулаторія повністю відповідає усім сучасним вимогам, зокрема й для надання послуг людям з інвалідністю.

Нагадаємо, що 8 липня у селі Райгородок Бердичівського району відбулося відкриття нової сучасної амбулаторії загальної практики сімейної медицини, центру надання адміністративних послуг та поліцейської станції.


На Житомирщині тарифи на тепло підвищуватися не будуть, – Наталія Остапченко. ВІДЕО COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 362 256 осіб Вакцинація проти COVID-19: 122 906 людей щеплено в Україні за добу 16 вересня На Житомирщині в рамках програми Президента «#ЗдороваУкраїна» запроваджено проведення тренувальних вправ серед широких верств населення Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки спільним зусиллям держави, області й громади відтепер маємо чудовий дошкільний заклад у Станишівці, – Віталій Бунечко Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки програмі Президента в Олевській громаді буде відремонтовано одну з основних дорожніх артерій області, – Віталій Бунечко COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 358 379 осіб Вакцинація проти COVID-19: 118 786 людей щеплено в Україні за добу 15 вересня