Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Відбулося чергове засідання районної комісії ТЕБ та НС

29.09.2021
Відбулося чергове засідання районної комісії ТЕБ та НС

28 вересня у Малій залі Бердичівської райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови Бердичівської районної державної адміністрації Людмили Димидюк.

На порядок денний було винесено питання щодо підготовки районних служб, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування до дій в осінньо-зимовий період 2021-2022 рр. та затвердження Плану заходів щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах життєзабезпечення населення та комунікаціях внаслідок несприятливих погодних умов осінньо-зимового періоду, а також щодо стану імунопрофілактики населення Бердичівського району за 6 місяців 2021 року.

За підсумками засідання було ухвалено План заходів структурних підрозділів райдержадміністрації, районних організацій, установ та підприємств, органів місцевого самоврядування щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій на об’єктах життєзабезпечення населення та комунікаціях внаслідок несприятливих погодних умов осінньо-зимового періоду 2021-2022 років, затверджено Склад районного оперативного штабу для координації дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій внаслідок несприятливих погодних умов осінньо-зимового періоду 2021-22 років. Крім того ухвалено ряд рекомендацій для органів місцевого самоврядування, закладів охорони здоров’я та їх керівників щодо забезпечення належного стану імунопрофілактики населення Бердичівського району.