Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Відбулася щотижнева апаратна нарада

05.08.2019

SL749679.jpg SL749682.jpg

Під керівництвом заступника голови Бердичівської райдержадміністрації Сергія Адам’яка, сьогодні, 5 серпня 2019 року, відбулася щотижнева апаратна нарада за участю керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району, на якій було підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено заходи на найближчий період.

Під час наради керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ та організацій району інформували про поточний стан справ за відповідними напрямками роботи. Про фінансовий стан в районі доповіла начальник управління фінансів Тетяна Войцахівська, яка надала інформацію про надходження і видатки бюджету. Обговорили також і епідеміологічну ситуацію в районі, підготовку до нового навчального року, підготовку до опалювального сезону закладів охорони здоров’я, соціальний захист жителів району, зокрема, реабілітація учасників АТО, соціальний супровід сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах.

Під час обговорень керівниками структурних підрозділів було сплановано проведення ряду комісій, які діють при районній адміністрації.

Підсумовуючи апаратну нараду, заступником голови райдержадміністрації було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та організацій району. 

Прес – служба райдержадміністрації