Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Відбулася нарада з перевізниками

04.09.2018

           03.09.2018 під головуванням заступника голови Бердичівської райдержадміністрації Людмили Димидюк відбулася нарада з перевізниками щодо забезпечення перевезення населення Бердичівського району, а також пільгових категорій населення на приміських маршрутах, перевезення вчителів та учнів до закладів освіти району. У нараді прийняла участь голова районної ради Софія Томашевська.

       Із вступним словом виступила заступник голови райдержадміністрації                  Димидюк Л.В., яка поінформувала, що наразі Житомирською ОДА заключені тимчасові (з 25.08.2018-24.11.2018) договори з перевізниками про забезпечення пасажирського перевезення на приміських маршрутах. Згодом буде проведено конкурс відповідно до вимог чинного законодавства. В зв’язку з цим виникло питання про проведення відшкодування за перевезення пільгових категорій пасажирів на цих маршрутах, а також відшкодування за підвезення учнів до навчальних закладів.

       Перевізники, враховуючи тимчасовість договорів, запропонували внести на чергову сесію районної ради питання призупинення дії деяких пунктів або змін до Переліку пільгових категорій для відшкодування вартості пільгового проїзду  автомобільним транспортом загального користування у приміському сполученні, затвердженого рішенням сесії районної ради від 25.11.2016 № 186 «Про внесення змін до районної  Програми забезпечення пільгами окремих категорій громадян  на 2016-2017 роки», при цьому перевезення пільгових категорій проводитиметься коштом перевізників, а питання відшкодування на перевезення пільгових пасажирів з бюджету буде розглянуто після укладання договорів за результатами конкурсів, проведених у відповідності до вимог чинного законодавства в Житомирській ОДА.

      Стосовно перевезення учнів, під час обговорення узгоджено, що потребують підвезення учні, які не охоплені підвезенням шкільними автобусами (загалом 39 дітей), та 13 міських дітей, які доїжджають до Скаківської ЗОШ – 1 дитина, та Бистрицької ЗОШ – 12 дітей. Питання підвезення міських дітей має бути вирішено відповідними органами влади міста.

       За підсумками наради досягнуто домовленості, що тимчасово, на час дії тимчасових договорів з перевізниками, перевезення пільгових категорій пасажирів, проводитиметься коштом перевізників, а питання відшкодування за перевезення пільгових пасажирів з бюджету буде розглянуто після укладання договорів за результатами конкурсів, проведених у відповідності до вимог чинного законодавства в Житомирській ОДА.

       Надіслано дист керівнику АС-2 Завадському М.М. з переліком категорій для пільгового проїзду  автомобільним транспортом загального користування у приміському сполученні протягом дії тимчасових договорів з перевізниками.

      А також доручено управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації ініціювати внесення на чергову сесію районної ради питання призупинення дії деяких пунктів або змін до Переліку пільгових категорій для відшкодування вартості пільгового проїзду автомобільним транспортом загального користування у приміському сполученні, затвердженого рішенням сесії районної ради від 25.11.2016 № 186 «Про внесення змін до районної Програми забезпечення пільгами окремих категорій громадян на 2016-2017 роки».