Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Відбулася нарада з керівниками закладів охорони здоров’я Бердичівського району.

17.03.2020
Відбулася нарада з керівниками закладів охорони здоров’я                    Бердичівського району.

З метою попередження розповсюдження гострого респіраторного захворювання, спричиненого коронавірусом, 17 березня за ініціативи голови Бердичівської райдержадміністрації Людмили Димидюк, відбулась нарада з керівниками закладів охорони здоров’я Бердичівського району, на якій розглянули стан справ, щодо захворюваності населення на респіраторні захворювання. В ході зібрання головою райдержадміністрації були дані доручення керівникам охорони здоров’я:

-         щоденно двічі на день, здійснювати аналіз ситуації , щодо рівня захворюваності населення в розрізі АЗПСМ, ФАП та ФП на респіраторні захворювання.

-         щоденно до 10 години інформувати райдержадміністрацію, щодо рівня захворюваності населення району на вірусну інфекцію, в тому числі пневмонію.

-         терміново повідомляти райдержадміністрацію у випадку виявлення захворювань з підозрою на коронавірусну інфекцію.

Децентралізація: завершилося експертне обговорення законопроєкту про місцеві державні адміністрації Велике Будівництво: у Мінрегіоні обговорили можливість створення мережі Музеїв науки в регіонах Олексій Чернишов: Мінрегіон оголосив пріоритетні напрямки «Великого будівництва» на наступний рік Послання Президента України Володимира Зеленського до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України У Мінрегіоні обговорили пріоритетні кроки щодо просування децентралізації до кінця 2020 року Велике будівництво: реалізація проєкту «Дороги та робота» триває. Долучайтеся! Ми повертаємо землю людям, – Президент підписав Указ щодо передачі сільгоспземель з державної до комунальної власності Олексій Чернишов: «Будівельна готовність об’єктів «Великого будівництва» складає 84 відсотки»