Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

"Велике будівництво" Розпочато капітальний ремонт частини дороги Мирославка - Малосілка через Демчин

29.09.2020
"Велике будівництво" Розпочато капітальний ремонт частини дороги Мирославка - Малосілка через Демчин

У межах президентської програми «Велике будівництво» на території Бердичівського району розпочато капітальний ремонт частини дороги місцевого значення С060313 Мирославка – Малосілка через Демчин.  

 Відновлення дороги дозволить забезпечити підвищення рівня доступності для населення соціальних, соціально – культурних, освітніх і медичних послуг. Це сприятиме активізації економічного розвитку громади і регіону в цілому.

Наразі проводяться підготовчі роботи, а саме фрезування асфальтного полотна.

Також, для безпеки дорожнього руху, звертаємося до мешканців прилеглих сіл, водіїв бути обережними на даному відрізку дороги та дотримуватись правил дорожнього руху, адже працює ремонтна техніка.

 IMG-859b19cc53af971449187d4fc86c9ca1-V.jpgIMG-2d3c87e425c46c29520972fab7ffce60-V.jpgIMG_3104.JPG

Децентралізація: завершилося експертне обговорення законопроєкту про місцеві державні адміністрації Велике Будівництво: у Мінрегіоні обговорили можливість створення мережі Музеїв науки в регіонах Олексій Чернишов: Мінрегіон оголосив пріоритетні напрямки «Великого будівництва» на наступний рік Послання Президента України Володимира Зеленського до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України У Мінрегіоні обговорили пріоритетні кроки щодо просування децентралізації до кінця 2020 року Велике будівництво: реалізація проєкту «Дороги та робота» триває. Долучайтеся! Ми повертаємо землю людям, – Президент підписав Указ щодо передачі сільгоспземель з державної до комунальної власності Олексій Чернишов: «Будівельна готовність об’єктів «Великого будівництва» складає 84 відсотки»