Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки спільним зусиллям держави, області й громади відтепер маємо чудовий дошкільний заклад у Станишівці, – Віталій Бунечко

16.09.2021
Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки спільним зусиллям держави, області й громади відтепер маємо чудовий дошкільний заклад у Станишівці, – Віталій Бунечко

Сьогодні, 16 вересня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко разом із керівництвом Житомирського району, народними депутатами України та депутатами обласної ради взяли участь в урочистому відкритті нового дитячого садочку у Станишівці, побудованого в рамках програми Президента України «Велике будівництво».

«Для дітей та батьків Станишівки сьогоднішнє відкриття дійсно велика подія, адже у одному з найбільших населених пунктів громади давно вже чекали на цей садочок. Завдяки спільним зусиллям держави, області й громади відтепер маємо чудовий заклад, в якому буде лунати веселий дитячий сміх», – сказав Віталій Бунечко.

Садочок розрахований на 60 місць. У групах розташовані великі ігрові зони для дітей, створено комфортні умови як для малечі, так і для працівників садочка, а також побудовано затишний внутрішній двір із майданчиками та територією для вуличних ігор.

«Садочок «Малятко» – це новий стандарт дошкільної освіти. Сучасний, енергоефективний, безпечний, інклюзивний та безбар’єрний», – наголосив голова ОДА.

Зручні меблі, іграшки, розвивальні матеріали сприятимуть тому, щоб діти залюбки відвідували садочок. Новий дошкільний заклад також забезпечено сучасним кухонним обладнанням.

Загальна вартість будівництва склала майже 21 мільйон гривень.

Віталій Бунечко зауважив, що при реалізації таких проєктів важливо відповідальне ставлення громади, своєчасне виділення коштів для співфінансування та постійна взаємодія з підрядником, як для контролю якості робіт, так і для вирішення безлічі робочих питань.

«Дякую місцевій громаді та її керівнику Юрію Матвійчуку, які активно долучилися до президентської програми та доклали максимум зусиль для розбудови такого сучасного й комфортного для дітей закладу. Переконаний, що сьогоднішнє свято дітлахи, його маленькі господарі, запам’ятають надовго, а громада ще багато років буде користуватися таким необхідним об’єктом соціальної інфраструктури», – сказав голова Житомирської облдержадміністрації.

Нагадаємо, що в рамках програми Президента “Велике будівництво” розпочали облаштування сучасної дороги, що пролягає до Біотехнологічного ліцею у селі Радовель.

                         

Закликаю жителів Житомирщини щепитися проти COVID-19, адже вакцинація є ефективним захистом проти хвороби, — Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО За минулу добу 02 грудня в Житомирській області проти COVID-19 щеплено більше 5 тисяч осіб Великебудівництво на Житомирщині: триває реконструкція мосту через річку Лісна в селі Барашівка Програму «єПідтримка» буде розширено – українці зможуть витратити 1000 грн за вакцинацію на придбання книжок Людям, які живуть з ВІЛ: як захиститись від COVID-19 Децентралізація: бюджети громад. Парламент прийняв в цілому законопроєкт №5600 Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії у поєднанні з застережними заходами, – Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО На Житомирщині тривають перевірки дотримання карантинних норм «червоного» рівня епіднебезпеки