Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Велике будівництво на Житомирщині: триває реконструкція Новоборівського Центру розвитку дитини. ВІДЕО

13.10.2021
Велике будівництво на Житомирщині: триває реконструкція Новоборівського Центру розвитку дитини. ВІДЕО

У рамках програми Президента України «Велике будівництво» у Житомирській області реалізується низка соціально значущих об’єктів, необхідних для забезпечення усіх потреб жителів територіальних громад, – реконструкція/будівництво шкіл, садочків, амбулаторій, приймальних відділень, ЦНАПів тощо.

Так, у смт Нова Борова проводиться реконструкція (термомодернізація) Центру розвитку дитини «Сонечко».

Центр розвитку дитини побудований у 1981 році та розрахований на 83 місця. Як зазначають у Новоборівській громаді, в останні роки будівля центру потребувала ремонту, утеплення та створення для вихованців більш комфортних умов.

За інформацією Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА, реконструкцію Центр розвитку дитини розпочато у 2021 році за кошти державного фонду регіонального розвитку та коштів місцевого бюджету Новоборівської селищної територіальної громади.

Проєктом передбачено утеплення будівлі закладу, ремонт внутрішніх приміщень, заміну дерев’яних віконних та дверних блоків на металопластикові, заміну системи внутрішнього водопроводу, системи каналізації та електромонтажні роботи.

На сьогодні об’єкт має високий ступень будівельної готовності. Утеплено та оздоблено фасади, встановлено металопластикові вікна, влаштовано нові інженерні мережі, завершено штукатурні роботи. Наразі проводяться внутрішні оздоблювальні роботи.

Об’єкт планується завершити наприкінці листопада.

Нагадаємо, що в рамках президентської програми «Велике будівництво» на завершальному етапі перебуває реконструкція ще одного надважливого для жителів Житомирщини об’єкту – обласного онкологічного диспансеру.

Довідково. Підрядник – ТОВ «Національний референт центр».

Загальна кошторисна вартість об’єкту – 12,4 млн грн. Фінансування з ДФРР у сумі 7,3 млн, з МБ – 5,1 млн. Касові видатки на сьогодні складають 4,2 млн грн.


Закликаю жителів Житомирщини щепитися проти COVID-19, адже вакцинація є ефективним захистом проти хвороби, — Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО За минулу добу 02 грудня в Житомирській області проти COVID-19 щеплено більше 5 тисяч осіб Великебудівництво на Житомирщині: триває реконструкція мосту через річку Лісна в селі Барашівка Програму «єПідтримка» буде розширено – українці зможуть витратити 1000 грн за вакцинацію на придбання книжок Людям, які живуть з ВІЛ: як захиститись від COVID-19 Децентралізація: бюджети громад. Парламент прийняв в цілому законопроєкт №5600 Вакцини проти COVID-19 критично важливі для стримування пандемії у поєднанні з застережними заходами, – Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО На Житомирщині тривають перевірки дотримання карантинних норм «червоного» рівня епіднебезпеки