Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Велике будівництво на Житомирщині: голова Бердичівської РДА Людмила Димидюк перевірила стан виконання робіт з реконструкції садочку у с.Слободище. ФОТО

25.06.2021
Велике будівництво на Житомирщині: голова Бердичівської РДА Людмила Димидюк перевірила стан виконання робіт з реконструкції садочку у с.Слободище. ФОТО

Голова Бердичівського РДА Людмила Вікторівна Димидюк відвідала один з об’єктів програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» - реконструкцію дитячого садка у с.Слободище Швайківської територіальної громади Бердичівського району. Людмила Димидюк проінспектувала стан виконання робіт з реконструкції закладу дошкільної освіти, поспілкувалася з головою територіальної громади Габріелом Мкртчяном та представником виконавця робіт з реконструкції.

Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, даний проєкт реалізується за кошти ДФРР за результатами конкурсного відбору проєктів на 2021 рік.На сьогодні ЗДО «Сонечко» орендує приміщення в школі с.Слободище загальною площою 48,0 кв.м. Його відвідують лише 16 вихованців.

Нині проект знаходиться на етапі завершальних робіт, зокрема залишилось до виконання:

внутрішні чистові роботи;

виготовлення та встановлення меблів;

встановлення устаткування та благоустрій прилеглої до садочка території.

Роботи за проєктом мають завершитися до 1 вересня поточного року. Реконструйований садочок зможуть відвідувати до 60 дітей с.Слободище.

Довідково. Будівництво розпочато у 2019 році. Роботи виконує ТОВ «ТЕТЕРІВБУД-ПРОЕКТ».

Загальна кошторисна вартість об’єкту – 9 442,24 тис.грн. Залишкова вартість станом на 01.01.2021 – 7 191,20 тис. грн.

Фінансування у поточному році передбачено з ДФРР у сумі 6 471,20 тис. грн, з місцевого бюджету – 720,00 тис.грн.

Також під час поїздки голова Бердичівської РДА Людмила Вікторівна Димидюк відвідала с.Райки, де на прилеглій до місцевого клубу території здійснюється масштабне будівництво громадського простору з різноманітними локаціями для відпочинку та дозвілля жителів громади та району.

Вже виконано ряд робіт з улаштування пішохідних доріжок, дитячих та спортивних майданчиків, побудови декоративного озера тощо. Будівництво відбувається цілком за рахунок спонсорської допомоги місцевого сільськогосподарського підприємства - ТОВ «Райки-агроплюс».