Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

«Велике будівництво» - на особистому контролі у голови Бердичівської районної державної адміністрації Людмили Димидюк

21.07.2021
«Велике будівництво» - на особистому контролі у голови Бердичівської районної державної адміністрації Людмили Димидюк

На території Бердичівського району реалізується одразу декілька об’єктів у рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Усі вони знаходяться на особистому контролі у голови Бердичівської районної державної адміністрації Людмили Димидюк. У вівторок, 20 липня, вона у черговий раз перевірила хід виконання робіт на двох таких об’єктах, одних з яких знаходиться у місті Бердичеві, а інший – на території Швайківської об’єднаної територіальної громади.

Вже тривалий час бердичівляни позбавлені можливості відвідувати міський плавальний басейн. Через суттєве недофінансування, яке продовжувалося роками, заклад знаходився у жахливому стані. І лише програма «Велике будівництво» дала йому шанс на нове життя. Наразі активно ведуться внутрішні роботи по реконструкції басейну. Голова Бердичівської РДА під час візиту мала можливість поспілкуватися з працівниками та директором закладу, і залишилася задоволеною побаченим. Адже місто Бердичів отримає сучасний басейн, який з наступного року зможуть відвідувати усі жителі району.

Більш ніж двадцять років чекали на новий дитячий садочок жителі села Слободище Швайківської об’єднаної територіальної громади, та вже у цьому році завдяки програмі Президента України «Велике будівництво» довгоочікуваний дошкільний навчальний заклад нарешті відкриє свої двері для маленьких відвідувачів.

«Дитячому садочку у Слободищах – бути! Про це вже можемо реально говорити після стількох років очікування. Своє головне завдання як голови районної адміністрації вбачаю у забезпеченні своєчасного освоєння коштів та здійснення контролю за якісним проведенням робіт підрядними організаціями. Тому постійно виїжджаю на об’єкти, щоб особисто переконатися, що все робиться вчасно і якісно» - зазначила Людмила Димидюк. Та додала, що реалізація Програми «Велике будівництво» на теренах Бердичівського району здійснюється при співпраці Житомирської обласної державної адміністрації та Бердичівської районної державної адміністрації з головами громад, а також за підтримки депутата Верховної ради України Богдана Кицака.

Як повідомила голова Бердичівської районної державної адміністрації, наразі будівельні роботи знаходяться на завершальній стадії, і є всі підстави сподіватися, що до кінця літа об’єкт буде зданий в експлуатацію, а з 1 вересня розпочне свою повноцінну роботу.