Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Велике будівництво: на магістралі в напрямку Черняхова влаштовують другий шар покриття

07.05.2020

Велике будівництво: на магістралі в напрямку Черняхова влаштовують другий шар покриття


06 Травня 2020 • 16:48

Кіл-сть переглядів: 53


FacebookTwitterShare

На Житомирщині продовжується реалізація національного проєкту “Велике будівництво”. На магістралі в напрямку смт Черняхова розпочато роботи з влаштування верхнього шару дорожнього покриття з щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА).

Про це повідомляє Черняхівська райдержадміністрація.

У межах ремонту вже виконані роботи з: 

фрезерування старого покриття;

влаштування вирівнюючого шару з крупнозернистої асфальтобетонної суміші.

Наразі триває робота з: 

влаштування верхнього шару із ЩМА;

укріплення узбіч відфрезерованим матеріалом.

Також планується: 

встановлення металевого бар’єрного огородження;

заміна дорожніх знаків;

влаштування асфальтобетонного покриття на зупинках та облаштування бортовим каменем поребриком.

У рамках реалізації проєкту змінено підхід до ремонту доріг, адже всі зусилля спрямовуються на капітальну реконструкцію, а не просто виконання ямкового ремонту. Після проведення ремонтних робіт ділянка автодороги буде відповідати сучасним нормам, дозволить зменшити час подорожей та забезпечить безпеку й комфорт автотранспорту.

Нагадаємо, що 29 квітня заступниця голови ОДА Наталія Остапченко перевірила хід виконання робіт із капітальної реконструкції двох доріг у місті Бердичеві.

Довідково. «Велике будівництво» – це програма Президента України, метою якої є інфраструктурна модернізація: масштабне будівництво та капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, приймальних відділень лікарень, стадіонів та доріг.

У Житомирській області реалізація проєктів розпочалася ще у лютому цього року. Зокрема у рамках програми на Житомирщині здійснять ремонт 196,3 км доріг, з яких 145,7 км – дороги місцевого значення та 50,6 км – дороги державного значення. На зазначені цілі в області передбачено 1 млрд 942,7 млн грн.

   

Децентралізація: завершилося експертне обговорення законопроєкту про місцеві державні адміністрації Велике Будівництво: у Мінрегіоні обговорили можливість створення мережі Музеїв науки в регіонах Олексій Чернишов: Мінрегіон оголосив пріоритетні напрямки «Великого будівництва» на наступний рік Послання Президента України Володимира Зеленського до Верховної Ради про внутрішнє і зовнішнє становище України У Мінрегіоні обговорили пріоритетні кроки щодо просування децентралізації до кінця 2020 року Велике будівництво: реалізація проєкту «Дороги та робота» триває. Долучайтеся! Ми повертаємо землю людям, – Президент підписав Указ щодо передачі сільгоспземель з державної до комунальної власності Олексій Чернишов: «Будівельна готовність об’єктів «Великого будівництва» складає 84 відсотки»