Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

«Велика Реставрація»: 3 комунальних заклади Житомирщини отримали субвенції на реставрацію

21.10.2021
«Велика Реставрація»: 3 комунальних заклади Житомирщини отримали субвенції на реставрацію

20 жовтня бюджетний комітет погодив виплату субвенцій на комунальні об’єкти. Найближчим часом розпочнеться фінансування об’єктів за рахунок бюджету МКІП.

Про це повідомляє Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

Серед поданих об’єктів від ОДА (усі з наявною проектно-кошторисною документацією) експертною радою при МКІП було обрано 26.

«Виділення субвенцій для комунальних закладів – крок вперед. Адже «Велика Реставрація» – це про об’єкти по всій Україні. Деякі з культурних пам’яток перебувають саме в комунальній формі власності, але від цього їх цінність ніяк не зменшується. Як і потреба в ремонтно-реставраційних роботах», – сказав Олександр Ткаченко

Програма має розширюватися, і сьогоднішнє погодження бюджетним комітетом розподілу субвенції на місцеві бюджети для реставраційних робіт на пам’ятках місцевого значення є підтримкою цієї довгострокової цілі. Комплексному збереженні української спадщини.

Серед об’єктів Житомирська область отримала субвенцію на такі комунальні заклади:

Ремонтно-реставраційні роботи меморіального будинку-музею академіка С. П. Корольова.

Реставраційно-ремонтні роботи Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені І. Кочерги.

Реставраційно-ремонтні роботи Житомирського академічного обласного театру ляльок.

Нагадаємо, що на Житомирщині завдяки програмі Президента «Велике будівництво» збережено пам’ятку архітектури національного значення – Магістрат.

Також на Житомирщині здійснюється ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-21.

«Голос жінок і лідерство – Україна»: на Житомирщині впроваджується проєкт гендерного аудиту доступності ЦНАПів Велике будівництво на Житомирщині: у березні цього року розпочнеться реконструкція житомирського аеропорту Тільки вакцинація може вберегти від важкого перебігу коронавірусної хвороби, – Наталія Остапченко під час брифінгу. ВІДЕО Вакцинація проти COVID-19: станом на 27 січня бустерну дозу отримало більше 6 500 жителів Житомирщини Станом на 27 січня в Житомирській області проти COVID-19 щеплено 900 157 осіб Василь Лозинський: Впровадження енергетичного менеджменту сприятиме підвищенню енергоефективності в громадах В Україні змінили можливі схеми міксування вакцин від COVID-19 різного типу для першої, другої та наступних доз. ІНФОГРАФІКА Велике будівництво на Житомирщині: жителі Романівської громади користуються новим відремонтованим автошляхом