Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

Вечір – реквієм в Озадівці. Вшанували світлу пам'ять загиблих у Чорнобильській трагедії

26.04.2019
Вечір – реквієм в Озадівці. Вшанували світлу пам'ять загиблих у Чорнобильській трагедії

Щорічно, 26 квітня, у селі Озадівка Бердичівського району проходять пам’ятні заходи з нагоди вшанування пам’яті ліквідаторів Чорнобильської трагедії. Цього року не було виключення, - учнівська молодь, громадськість, дирекція та педагогічний колектив школи, ліквідатори зібралися у актовій залі Озадівської ЗОШ І – ІІІ ступенів, аби усім разам вшанувати Героїв цього дня, тих хто загинув і тих, хто зараз посеред нас.

На захід завітали народний депутат України Олександр Ревега, голова Бердичівської райдержадміністрації Петро Яригін, голова Бердичівської районної ради Софія Томашевська.

Подяками та грошовою винагородою Олександр Ревега відзначив ліквідаторів, які брали безпосередню участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Вечір-реквієм до Міжнародного дня пам’яті Чорнобильської трагедій відбувся. Хвилиною мовчання присутні на заході вшанували загиблих, ведучі зачитали імена наших земляків… Учні школи на чолі з педагогами майстерно підготували та представили увазі змістовний захід, занурившись в історію, торкнувшись сьогодення; діти виконали тематичні пісні та постановки.

           До підніжжя пам’ятного знака, встановленого в пам'ять про загиблих ліквідаторів, покладено квіти.

 

 

Прес – служба райдержадміністрації