Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний вебсайт 

Вакцинація від COVID-19: методичні рекомендації МОЗ для медичних працівників

29.07.2021
Вакцинація від COVID-19: методичні рекомендації МОЗ для медичних працівників

В Україні активно триває вакцинація людей проти COVID-19. Зокрема станом на 28 липня у Житомирській області вакциновано вже 160 057 осіб.

Для ефективного роз’яснення та комунікації з пацієнтами з питань проведення імунізації від коронавірусної інфекції Міністерством охорони здоров’я України розроблено посібник «Вакцинація від COVID-19: принципи ефективної комунікації з пацієнтами».

Цей посібник допоможе сімейним лікарям, педіатрам, медсестрам та іншим медпрацівникам ефективніше консультувати пацієнтів щодо щеплення від COVID-19.

Детальніше з посібником можна ознайомитися нижче.

Нагадаємо, під час брифінгу Наталія Остапченко повідомила, що на Житомирщині центри масової вакцинації працюють 7 днів на тиждень.

Вакцинація від COVID-19: Принципи ефективної комунікації з пацієнтами

На Житомирщині тарифи на тепло підвищуватися не будуть, – Наталія Остапченко. ВІДЕО COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 362 256 осіб Вакцинація проти COVID-19: 122 906 людей щеплено в Україні за добу 16 вересня На Житомирщині в рамках програми Президента «#ЗдороваУкраїна» запроваджено проведення тренувальних вправ серед широких верств населення Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки спільним зусиллям держави, області й громади відтепер маємо чудовий дошкільний заклад у Станишівці, – Віталій Бунечко Велике будівництво на Житомирщині: Завдяки програмі Президента в Олевській громаді буде відремонтовано одну з основних дорожніх артерій області, – Віталій Бунечко COVID-19: від початку вакцинальної кампанії в Житомирській області щеплено 358 379 осіб Вакцинація проти COVID-19: 118 786 людей щеплено в Україні за добу 15 вересня