Бердичівська районна державна адміністрація
Житомирської області

Офіційний веб-сайт 

В Центральній районній лікарні вогнеборці провели спеціалізовані навчання з працівниками

16.04.2019
В Центральній районній лікарні вогнеборці провели спеціалізовані навчання з працівниками

Фахівці підрозділу Державної служби з надзвичайних ситуацій спільно з медичними працівниками Бердичівської центральної районної лікарні провели тактико-спеціальні навчання.

У заході взяли участь керівництво медичного закладу, керівництво частини та райдержадміністрації.

Навчання проводилися у лікувальному корпусі, котрий має три поверхи. Було залучено три одиниці спецтехніки, особовий склад районного відділу ДСНС та медперсонал. За результатами проведених практичних відпрацювань встановлено – рівень навчання, який продемонстрували пожежно-рятувальні підрозділи із працівниками Бердичівської центральної районної лікарні, знаходиться на належному рівні.

Зокрема, навчання мали свій сценарний план. Це і виклик рятувального підрозділу ДСНС, і тактико-спеціальні навчання по гасінню пожеж та рятуванню людей, і евакуація хворих, і порятунок людини, яка не встигла вибратися самостійно під час пожежі.

Такі показові навчання з питань цивільного захисту на об’єктах господарської діяльності і в медичних та навчальних закладах проводяться щорічно.

Організатори заходу переконані, що умовна ситуація, створена під час занять, навчає правилам поведінки у разі виникнення небезпеки.

 

Прес – служба райдержадміністрації